Duyuru

Gizle
No announcement yet.

malzeme listesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• malzeme listesi

arkadaşlar,

malzeme listesi diye bir topic vardı sohbet kısmında.
    bir süredir yok.
    mahsurları olduğu için mi silindi?
    faydalı değil miydi?
    eski bilgiler kaybolmadan yeniden eklenmesi mümkün mü?
    yeniden açılması mümkün mü?

teşekkürler,
    Kemal Erbatur
    1969

Merhaba,
    Kemal Bey gibi bende merak ediyorum bu başlık nerede acaba, bilgilendirirseniz memun olurum.
    Saygılar

Yorum yap

...............................................

Yorum yap

Hani evinize hırsız girdikten sonra etrafı kolaçan edersiniz neler çalındı acaba diye.Pek birşey almamış diye sevinirsiniz.
        Ama 2 ay sonra kış gelir, çok sevdiğiniz kabanınızı giymek istersiniz fakat yerinde yoktur.Bu da onun gibi bir kabus.
        Allah cezalarını versin şu hırsızların.

Yorum yap

...............................................

Yorum yap

Bence topic gerekli ve değerli bir topicti çünkü gerçekten bu işi başarılı yapanlar ve değerli üstadların beyanatlarını ben kendi adıma referans olarak alıyordum. Açıkcası üzüldüm.
            Doğru yapılan işler her zaman birilerini rahatsız ediyor galiba. Bora bey kastım siz olamazsınız lütfen yanlış anlamayınız. Kim sildiyse ya da sildirilmeye azmettirildiyse o kişi veya kişiler.

Saygılar.

Yorum yap

Topik bilinçli olarak silinmemiştir, ilgili moderatör arkadaşlar başka bir topik altında aynı konulardan bahsediliyor diye veya benzer başka bir topik var diye başka bir tarafa taşımış olabilir...
              SURWOOD AH?AP ZIPKIN
              Birol ?ENKUL - 1974
              [email protected]ill.com
              0 554 267 93 73

Yorum yap

Ben özellikle her lastiğin nasıl menzili olduğunu objektif karşılaştırmalı olarak yazmıştım, yazık oldu ama daha yazmam heralde. Fakat şu da bi gerçek ki insanlar saçmalamış, sidik yarışına girmişler arabalarını yazıyorlardı, bir görmemişlik örneği idi topic, sırf bu yüzden silinmesi iyi oldu. Malzeme listesinde her malzeme için topic mevcud ve istendiği gibi de yenisi açılabilir. Böyle malzeme listesi yapıp da insanların arabaları, botları motorlarını görmek istemiyorum, hangi paleti kaç metrede kaç kg. kurşunla kaç sn. de yorarak/yormayarak çıkardığını merak ediyorum, vargelsin bunları malzeme forumuna döksün. şahsi fikrim budur!...

Yorum yap

Bakınız Mert beyin yazdıkları ile neleri tecrübe etmeden öğrenme şansımız varmış. Ne kadar kıymetli bir bilgi. Site zannımca ikinci el alışveriş yapan bir formata doğru gidiyor. Hepimizin durumu az çok belli, verdiğimiz paranın karşılığını almak isityoruz. Çünkü ona ayırdığımız para bütçemizdeki diğer harcamları kısıtlayarak yaratılmış bir bütçe.Kimsenin adamı olmadan bu işin yapılması gerektiğine inanıyorum.

Saygılarımla

Yorum yap

Teşekkürler şahin bey, ayrıca forumda birçok kez yazdım, gerçek bilgi objektif ve karşılaştırmalı olmalıdır. bir ürünü en az 2 ürün ile beraber karşılaştırmak ve içlerinden en iyisini hangi açıdan iyi olduğu yazılarak iyi olduğu söylenmelidir. X marka süper şiş yapıyor, 5 senedir kullanırım. Bu anlamsız bir yazıdır. Onun yerine, X, Y ve Z marka şişler arasından X sağlamlığı, Y ve Z ise hafifliliği ile ön plandadır. Ayrıca Y yi kaç kez kayadan tek parça sağlam deforme olmadan çıkardım, ben Y yi tercih ederim denmelidir. Ancak bilgi isteyen arkadaşlar bu şekilde kafalarında bir sonuca varabilirler, yoksa tavsiyenin sonu yoktur.

Yorum yap

Bence de bu topik tekrar açılmalı ancak gösteriş havasına girilmeden ve hangi malzeme neden tercih edilmiş bunlara da yer vererek
                      Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X