Duyuru

Gizle
No announcement yet.

STİCKER

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• STİCKER

Arkadaşlar benim naçizane bır önerim var . mevcut olarak 2 binin üzerinde kayıtlı ve sayıları az olmayan misafir ve zyaretçiler var çoğumuzun otomobili mevcut oturduğumuz yerlerde ki araç parklarında,iş yerlerimizdeki parklarda, yolda alışveriş için durulan yer parklarında kısaca bizler normal hayatımızda kaç kez karşı karşıya geliyoruz,ama farkında olmadan burada tuşlarla tanışıp merabalaşıyoruz belkide aracımızla yan yana geliyoruz farkında olmadan ,belki aynı mevkide oturuyoruz ,,,,,,
    Araçların arka camlarına su altı avcıları nı belli eden yakışıklı bi sitemizin logosu olan sticker iyi olur ve gelir olur diye düşündüm yetkili arkadaşlarımın dikkatine sunar ve bu konuda fikirlerini yazan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler
    Cengiz ?ENGÜL-1958
    ?ZM?R-?STANBUL

Zıpkıncı.com platformunu kesinlikle daha ileriye taşıyacak bir fikir. Tebrik ediyorum Cengiz bey.

Yorum yap

Güzel fikir... Ben yapıştıralı bir hayli oldu.....şimdilik sadece scubacılara rastlıyorum ama, bakalım bundan sonra denk gelecekmi ?
      SURWOOD AH?AP ZIPKIN
      Birol ?ENKUL - 1974
      [email protected]
      0 554 267 93 73

Yorum yap

Arkaşadaşlar zaten 4000 adet stickerımız mağazalara dağıtılmıştır fakat ücretsizdir . İstanbul ve İzmirde olan arkadaşlar mağzalardan alabilirler. Tabi kaldıysa :) . yakın zamanda tekrar bastıracağım . Burdan herkese haber veririm . Teşekkürler

Yorum yap

Merhabalar;
          Bu sticker lar uzun süreden beri mevcut ve İzmir dahil çoğu deniz malzemesi satan yerlerde mevcuttur.En son İzmir buluşmasında herkese istediği kadar verilmiştir.

Yorum yap

abi hangi mağzada bu stickerlar ben kızıltopraktaki nerdeyse tüm dalış mağzalarına girdim ama hiç raslamadım

Yorum yap

Antalyalı arkadaşlarada duyurulur. Sticerler bende ve sınırlı sayıda mevcuttur.

Ayrıca arabalara yapıştırma fikrine gelince, bazı meralarda çekemeyenlerin direk hedefi haline geliceği göz ardı edilmemeli.

Yorum yap

Ozan bey..;
                Bu öneriyi daha önceleri, düşünüp ve uyguladığınızı yeni öğrendim ayrıca çok sevindim malum malzeme satan dükkanlara sık gittiğimiz pek olağan değil. Biriki aradım bulamadım, madem var arar bulurum. sitemize nasıl yararlı olabilirimi her zaman düşünüldüğünü belırtir esenlikler dilerim...
                Cengiz ?ENGÜL-1958
                ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

izmir'de çağlar avda vardı. kalmış mıdır bilmiyorum

Yorum yap

Cengiz bey İlginize ve katılımınıza çok teşekkür ederim .

Yorum yap

İstanbuldan isteyen arkadaşlar bende sınırlı sayıda var isteyene verebilirim....

Yorum yap

YÜCELÖZEN Nickli Üyeden Alıntı
                        İstanbuldan isteyen arkadaşlar bende sınırlı sayıda var isteyene verebilirim....
                        stok yapmak suctur yucel bey :twisted: :twisted:

Yorum yap

Ben 2 tane rica edeyim de nasıl alacağız ??

Bence istanbulda oturup elinde fazla olanlar derneğe bırakırsa biz de edinebiliriz

Yorum yap

[quote="keyman(kubilay)"]
                            YÜCELÖZEN Nickli Üyeden Alıntı
                            stok yapmak suctur yucel bey :twisted: :twisted:[/quoteİ
                            istedinde sana sticker vermedikmi kardeş 8) 8) :)

Yorum yap

.................................................. ....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X