Duyuru

Gizle
No announcement yet.

levrek zamanı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• levrek zamanı

Selamlar ben daha yeni sizlerle tanışma fısatı buldum .Benim sorumda hemen hemen aynı olacak. Levreğe sabah mı.? Akşam mı.? dalmalıyım. Siz hangi zamnlarda avlanıyorsunuz.

levrek avlama zamanı mevsıme gore degısıklıkler gosterır. yaz aylarında gun dogar ve batarken avlandıgı gıbı sonbahar ve kısın gunesın en tepede oldugu 11-15 saatlerı arasında avlanmaktadır.

Yorum yap

Hava şartlarına görede değişiklik gösterir. En doğru olanı bulunduğun merada farklı zamanlarda farklı hava şartlarında gözlem yapman olacaktır. Kesin olan ise sabah gün ağarırken eğer merada var ise levreklerin ve diğer balıkların daha yavaş hareket ettikleridir.

Yorum yap

bazı özel saatleri olsada levrek her saatte her havada av verebilir.
        güneş tepedeyken sütliman suda bile aldığımız oldu.

Yorum yap

Ben akdenizde saat 14:00 den sonra vuruyorum...

Yorum yap

ünsala katılıyorum.her an her suda levrekle karşılaşma ihtimalin var.kışın genelde öğle saatlerini seçmen daha iyi ama yerli levrek olan meralar biliyorsan her saat her hava koşulunu dene bence.benim bir meram var levrek için ne zaman hangi havada olcağı belli olmuyor.yerli levrek.yaz kış bahar her an levrek vurabiliyorum.tabii boş çıktığımda çok.göze alıp gircen.

Yorum yap

Arkadaşalar bizim buralarda(dogukaradeniz)en cok sabah avlanırız.gün doğarken mesela iri balıklar yemlenmeye çıkıyor..

Yorum yap

fevzi akşam üstlerini de unutma.şahsen ben akşam üstü dalarım
                Aytaç ÇOKGÜNGÖR
                Harita Mühendisi
                -1989-

Yorum yap

Aytaç arkadaşım haklı akşamda dalarız ama sabah burası daha iyi balık yapar...Aytaç bu arada şu profilden nereli oldugunu yazarmısın lütfen

Yorum yap

Teşekkür ederim Aytaç...

Yorum yap

giresunlu arkadaslar aytac ve fevzi selam
                      21 mayısta ıcerıgını bılmedıgım bır konser ıcın giresuna gelıyorum tanısmak vesıle olabılır
                      Tamer Otken / 1965
                      ?stanbul

Yorum yap

benım sorunum levrek değil arkadaslar merak ettiğim sey burda eşkina cok ama tas altına bakmak cok efor istiyor bu balıgı cagırmanın bir taktiği varmı varsa benle paylasırsanız sevınırim levrekteki teknık işe yarar mı mesela?

Yorum yap

Hazu profilini bize tanıtmanı bekliyoruz. :?: ayrıca eşkina avlanması yasak bir türdür. :!:

Yorum yap

Tamer abi merhaba,

Giresuna gitme durumun varmış.. Sana önereceğim yer Giresun limanı çok güzel karagözler var birde fener de dalabilirsin güzel levrek yapar..Eğer Fevzi ve diğer arkadaşlarla irtibata geçebilirsen sana tercüman olabilirler..dimi arkadaşlar :D

Yorum yap

Pardon tarih geçmiş.. :( :( :oops:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X