Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SARGOS VE MİLANIR İÇİN YENİ BİR TEKNİK

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SARGOS VE MİLANIR İÇİN YENİ BİR TEKNİK

İLGİNÇ BİR TEKN,İKLE BUNLARI AVLAMAK ÇOK KOLAY.
    1-2 KG SARDALYAYI BİR POşETE KOYUP BİRGÜZEL EZİP PARÇALADIKTAN SONRA DENİZE DÖKÜN YARIMSAAT SONRA ORTALIK BALIK KAYNAYACAK. ELİNİZİ SUYA VURDUĞUNUZ ANDA SAGOSLAR KAYALARIN YARIĞINA SOKULACAK VE TEK DALIşTA ZIPKININ UCUNDA 3 BALIKLA SU YÜZÜNE ÇIKABİLİRSİNİZ. BENDEN SÖYLEMESİ.

Hemde üçer üçer ha :-)

Yorum yap

cok ii ya...

Yorum yap

allah allah deneyelim görelim.
        teknik için teşekkürler.
        bi de şu var derin oyuklu kayalardan sargozları çıkarmak istiyorsan
        yumruk büyüklüğünde bir taşı büyük kayalara vur,önce korkup kaçıyorlar sonra çıktıkları yerin önünde soluklan 5 dk sonra gelmeye başlıyorlar hemde çok hızlı bi şekilde eski yerlerine girmeye çalışıyorlar.hani kabahatli çocukların akşam eve geç dönerken ki mahçubiyeti vardır ya onun gibi:)

Yorum yap

yavuz bu ne güzel bir tasvir dir yaa...kabahatli çocukların....vay be..+10

Yorum yap

çevredeki yırtıcılarıda masaya getirmiş olmazmısın?bu teknik açık sudan kılıç ve benzeri türler için zaten kullanılıyor ama en büyük sorunu çevrede ne var ne yoksa oraya çekiyor.

Yorum yap

dostum mürenlere ziyafet çekmiyelim?yinede denemeye değer,derinlik önemlimi? :roll:

Yorum yap

Derinlik diye bir şey yok. yeter ki balık potansiyeli olabilecek bir yerde dene ve gör sonucu. müren konusuna da katılıyorum. ama sorun olmuyorlar çünkü onlar sardalya peşinde oluyorlar. rahat olabilirsiniz. yeterki balıklara fazla elinizi uzatmayın. o curcunada balık sanabilirler.

Yorum yap

yokmu deneyen işe yarıyormu.Sonra boşa gitmesin 2 kg sardalya :)

Yorum yap

Arkadaşım gönül rahatlığı ile deneye bilirsin balıklar resmen deliriyor. gözü birşey görmüyor.

Yorum yap

melenur için bir teknik biliyorum 16 yada 18 lik misina 8 yada 9 lık galvaniz iğne
                      iğneyi misinaya bağlayıp su içine giriyoruz yanımıza alsığımız karideslersen teker teker iğneye bağlıyoruz ve misinayı 6-7 m saloyoruz ve geriye doğru palet vurmaya başlıyoruz yani bi nevi kaşık çekme gibi bu yöntemle bir sürü melenur almıştım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X