Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fermuarlı dalış elbisesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fermuarlı dalış elbisesi

Selam arkadaşlar fermuarlı elbise aldım.Tavsiye edermisiniz.Yoksa fermuarsızla değiştireğim mi?

Hemen degiştir.Bu iş içinde hem scuba hemde av elbisesi yoktur.Ta av yaparsın ya scuba elbisende ona göre olur.Fermuarlı elbisenın en kotu yanı su almasıdır (fermuarsız elbıseye gore daha cok ve cabuk)

Yorum yap

abi benim elbise scuba ama cok rahat giyip cıkartmak ve memnunum yılmaz avcıda kullandım ama giyip cıkartmak ölüm gerçi öbürleri kadar kaliteli değil ama hem benimki yazın shorty oluyo o yüzden cok rahat ama cok derin calışırsan eminim kii fermuarlardan daha fazla su alır ben kıyıda avlanırım pek bi sorunla karşılaşmadım..

Yorum yap

içerisine su alıyormu.

Yorum yap

kışın hiç denize girdinmi

Yorum yap

kışı bilmemde bendede fermuarlı var ve suya ilk girdiğimde bile içerisine su alıyor ama bi süre sonra o içerideki su beni sıcak tutuyor ama avda kesinlikle tavsiye etmem

Yorum yap

zaten av için fermuarlıyı kullanmayı düşünüyorsan unut derim,scubada da bence çok konforlu bir elbise değil ama değiştirme şansın varsa hemen değiştir yok değiştirme şansın yok ve kullanmak zorunda isen sen bilirsin tabii

Yorum yap

önden fermuarlı elbiseleri bende tavsiye etmiyorum.. her elbise içine su alıyor fakat önden fermuarlı oldu mu bi tuhaf hissediyorsun kendini birden içine su girdi mi.. sualtında rahatlık önemlidir ... peki siz elbiseyi hiç denediniz mi ?

Yorum yap

herkezin şikayeti fermuarsız elbiseleri giymesinin zor oldugu yonundedir. bence sampuanlandıgında fermuarlı elbiselere gore giymesi cok daha kolay. en azından ben daha kolay giyiyorum.

Yorum yap

Geçen ay yaptığım bir avda emektar 5 mm. scubapro elbisemi kullanmak zorunda kaldım. O ne işkenceydi yahu, orasından burasından çekiştiriyorum. Ama şampuanlanmış içi opencell elbise öyle mi, slopfss diye 2 saniyede giyip çıkartıyorsun.
                    "Totally Addicted To Bass"
                    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

merhaba onbirx.benim sana olan tavsiyem,eğer scuba dalışı yapacaksan fermuarlılardan vazgeçme.scuba dalışı için fermuarlılar kolay giyiliyor.o nedenle tavsiye ederim.ama avcılık için fermuarlı elbise tavsiye etmem.içinde rahat edebilmen için ve su da daha iyi hareket edebilmen için opencel elbise almanı tavsiye ederim.dal sağlıcakla..

Yorum yap

serbest dalarken scuba dalışlarında da kullandıgım 3mm den 8mm ye kadar fermuarlı elbiselerim war.hepside süper.hiç şikayetci olmadım.

Yorum yap

Benim elbise iki parca şorti olan feramuarlı scuba ve serbest icin kullanıyorum sakıncası olabilirmi

Yorum yap

selamlar arkadasım..ben dede cressı sub ın ıkı elbısesıde var fermuarlı ve fermuarsız ben ikisinide avlanırken kullanıyorum,sadece angoje de tavsıye etmıyorum hareket kabılıyetı acısından,bence gıt ve degıstır.....;)

Yorum yap

Ben fermuarlı 7 mm cammaro elbise kullanıyorum ve 2 günde bir dalışa gidiyorum.
                              Tahminim üşürüm yönündeydi ama hala etkilemiyo beni suyun soğukluğu.
                              ?SMA?L HAKKI ?AH?N
                              1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X