Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kaliteli misina

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kaliteli misina

yozuri fluorocarbon misina kullanan varmı ? Bana suda görünmeyen canlı yem için misina lazım ne tavsiye edersiniz.[/img]

yozurının hayalet mısınaları var onlar suda gozukmuyo

Yorum yap

hayalet misina hangisi oluyor

Yorum yap

florokarbon misina oluyor.

Yorum yap

florokarbon misinaların yozurisini kullananlar varmı hakikaten levrek için iyimi levrek misinadan tedirgin oluyormu

Yorum yap

evet flora carbon misinalar var fakat esnikleri tartışılır...25mm ila 30mm arasında misin seç orta kalite sumuray,siglonveya dam olabilir....denizin biraz çalkantılı veya bulanık olduğu günleri tercih et veya geceleri git levrek avına...canlı kefal yavrusu veya sardalye ile şansın büyük olur...rastgele.

Yorum yap

canlı kefal in boyu ne kadar olmalı ve olta takımı nasıl olmalı

Yorum yap

kefalin boyu 10cm filan olabılır göz kararı yanı kefal veya ısparoz ıkısıde olur olta orta buyuklukte olsun balık oltayı tasımalı yanı olta cok buyuk olursa balık dıpte oluyo tasıyamıyo oltayı balıgın galsamasından gecır oltanın ucu azzından cıksın ve oylece balıgı elınle denıze at sakın savurma cıkar oltadan zaten balık canlı oldugundan kendısı yol alır veya anal yuzgecınden oltayı ornek sagdan gecır soldan cıkar ozaman saglam oluyo savurup ata bılırsın rast gele

Yorum yap

.................................................. .....

Yorum yap

YOZURİ 100MT. 18 MİLYON GALİBA AMA BENCE LEVREK GİBİ KURNAZ BALIK İÇİN DEĞER. KEFALİN KUYRUĞUNDAN TAKSAK DAHA ÇOK DİRİ VE CANLI KALMAZMI ACABA?

Yorum yap

arm59 Nickli Üyeden Alıntı
                      YOZURİ 100MT. 18 MİLYON GALİBA AMA BENCE LEVREK GİBİ KURNAZ BALIK İÇİN DEĞER. KEFALİN KUYRUĞUNDAN TAKSAK DAHA ÇOK DİRİ VE CANLI KALMAZMI ACABA?
                      Her zaman için hayati organların olmadığı yerlerden takın iğneyi bu size balığın daha uzun süre canlı kalmasını ve daha hareketli olmasını bunun sayesinde de balığın dikkatini çekmesini sağlar.

Misina konusuna gelince ben 50 kuruşa aldığım misina ile çupra bile çektim misinayı fazla dert etmeyin derim.

Yorum yap

bence levrek için görünmez yada görünen misina fark etmiyo levrek oldumu hiç tereddüt etmeden atlar.
                        ben genelde atçek yaptığım için 2,70 veya 3,00 hassas karbon kamış, orta bot kolumu yormayacak bir makine mesela shimano hyperloop 4000 çapariler için 0,35 siglon gövde için 0,25 ip misina kullanıyorum.

canlı yemde dip bırakma yapıyorum ve balığın sırtından başına yakın yerden takıp serbest bırakıyorum genelde levrekler önce başa saldırır.

Yorum yap

blkhawk canlı yem olarak ne kullanıyorsunuz

Yorum yap

SUFFİX CELLON 0.30 YADA 0.35 HEM UYGUN FİYATLI HEMDE ÇOK SAĞLAM MİSİNALAR,0.35 LİK OLANLA 3 KG KARAGÖZÜ ÇOK RAHAT ZORLANMADAN ÇEKTİM(KAMIşLA) TAVSİYE EDERİM.

Umut UZEL/1980
                            A Rh+

Yorum yap

Silstar marka misinadan şaşmayın hem ucuz hem sağlam. Silstarın bütün ürünleri dediğim gibi kaliteli. Yıllardır kullanıyorum beni hiç yarıyolda bırakmadı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X