Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gümüldür ahmetbeylide ne çıkar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gümüldür ahmetbeylide ne çıkar

merhaba arkadaşlar ege bölgesinde özellikle gümüldür ahmetbeyli civarlarında bu sezonda ne yakalayabilrim ve hangi yemlerlen?bileniniz varsa çok sevinirim :)

ahmetbeyli plajı mercan ve mırmır yapıyor gece mırmırlar daha büyük oluyor
    Hakan Ceyhan (kyocera)
    Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

yem olarak madya-borukurdu-mamun kullanın kumsal kısımda avlanırsanız mırmır-çupra-levrek kayalıkta karagöz sargos gibi balıklar olabilir
      kıbrısa iri kefaller gelebilir tam mevsim şimdi.

Yorum yap

.....

Yorum yap

smily Nickli Üyeden Alıntı
          kyocera Nickli Üyeden Alıntı
          ahmetbeyli plajı mercan ve mırmır yapıyor gece mırmırlar daha büyük oluyor
          Gece mi dedin?
          Olta bağlama-İğne seçimi-Yemleme adlı başlığın altında olduğu için gece kelimesi kullanılmış sanmaktayım çünkü yem çeşitleri verilmekte..

Yorum yap

arkadaş olta ile gece avlanmak yasak değil
            Hakan Ceyhan (kyocera)
            Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

Sabah gün doğarken kürekle dalga ile sahilin buluştuğu yeri 30-40 cm derinliğinde kaz çıkan kumları dalgaların önüne set yapacak şekilde koy. Ama ara sıra dalganın kazdığın çukuru doldurmasına izin ver. Suyun durulmasını bekle kazdığın çukurda kıvrık duran kırmızı kurtlar görüceksin onları toplayarak bir kaba koy. kabın içerisine deniz suyu ve kum doldur. Bu Gümüldürün en iyi bedava yemidir. Bulabilirsen boru kurdu daha güzel olur. Hiçbirini bulamazsan biraz sardalya al küçük küçük doğra tuzlayıp güneşte 1 gün beklet buda iyi yem olur. Hakan'ın dediği gibi gece avlan iri balık tutma şansın olur. Kurtla mırmır, iri kupes, dil balığı, barbun, mercan piçi, şanslıysan levrek ve çupra; sardalya ile daha çok yılan balığı ve çupra yakalayabilirsin. Rasgele.

Yorum yap

...

Yorum yap

arkadaşlar ilginizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim amacım hafta sonu gitmekti ama havalar soğuyunca olmadı inşallah bu hafta:-)

Yorum yap

mesgut Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaşlar ilginizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim amacım hafta sonu gitmekti ama havalar soğuyunca olmadı inşallah bu hafta:-)
                    Lütfen profilden imza bölümüne ad, soyad ve doğum tarihinizi ekleyiniz; forum kurallarınca mecburidir.
                    "Totally Addicted To Bass"
                    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

İmBat Nickli Üyeden Alıntı
                      yem olarak madya-borukurdu-mamun kullanın kumsal kısımda avlanırsanız mırmır-çupra-levrek kayalıkta karagöz sargos gibi balıklar olabilir
                      kıbrısa iri kefaller gelebilir tam mevsim şimdi.
                      :lol:
                      Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
                      http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

Ben gecen hafta sonu ahmet beyliye gittim ve çok güzel balık tuttum, bendenbaşka kimse yoktu, bir gün iki gece kaldım yani cuma gece giitim ç.tesi gece geldim, iki levrek, iki cipura, beş karagöz, beş tanede kefal (mavraki) yakaladım süperdi p.tesi iş olmasaydı bir gece daha kalırdım dogrusu,

Yorum yap

Ben gecen hafta sonu ahmet beyliye gittim ve çok güzel balık tuttum, bendenbaşka kimse yoktu, bir gün iki gece kaldım yani cuma gece giitim ç.tesi gece geldim, iki levrek, iki cipura, beş karagöz, beş tanede kefal (mavraki) yakaladım süperdi p.tesi iş olmasaydı bir gece daha kalırdım dogrusu,

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X