Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cressi s45 green 100 cm

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cressi s45 green 100 cm

1 metre cressi s45 marka lastıgı kaplınlı yapamıcagımı anladıgım ve cok zor oldugu ıcın satıyorum .yedek zıpkın ıcın almıstım kullanamadım . ahsap zıpkınımda bleuları daha yenı taktım yedek zıpkın ıcın almıstım ama kaplın yapmak cok zormus . bogmada yapamam cunku sıs yatagı yok . buna ıhtıyacım kalmadı kutuda geldıgı gıbı pudralı sekılde beklıyor hıc kullanılmadı . kutusunda duruyor ısteyenlere fotograflarını maıl yoluyla yollarım lastık pudralıdır . Koyu yesıldir rengi .

Elimde garmın nuvı 205 marka navıgator var onuda verıp ustune bu lastıgıde verıp duzgun 90 - 110 arası zıpkınlarla takas yapabılırım .Cıhazı 1 kere denme amaclı kullandım sıfır 500 tl . yuksek hassasıyetlı gps ı war .cıhazın fotolarıda albumumde vardır . cizik bıle yok arac kıtı ve sarj aletıyle verılıcektır

Lastik fıyatı 50 tl

Bahsettigim takasa 3 mm xl elbisede ekleneblir

Yorum yap

Cevap: Cressi s45 green 100 cm

Kardeşim artık ihtiyaç olmadığını belirtmişsin ama olurda birgün lastiklere kaplin geçirme konusunda yardıma ihtiyacın olursa seve seve yardımcı olabilirim, ikimizde izmirdeyiz bi mesaj atman yeterli her zaman beklerim, hayırlı satışlar.
      B RH+
      SSI OpenWaterDiver,CMAS*

Sana yap?lan haks?zl?klar? toza, iyilikleri mermere yaz...

Yorum yap

Ferhat şİNGAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kardeşim artık ihtiyaç olmadığını belirtmişsin ama olurda birgün lastiklere kaplin geçirme konusunda yardıma ihtiyacın olursa seve seve yardımcı olabilirim, ikimizde izmirdeyiz bi mesaj atman yeterli her zaman beklerim, hayırlı satışlar.

ferhat abı cok tesekkur ederım gercekten cok sevındırdın benı eger satılmazsa lastıklerı kaplın yaparsak ısıme yarıcak gercekten ıhtıyacı olan bırı cıkmazsa gercekten cok sevınırım abıcım kendıne ıyı bak :)

Yorum yap

Yiğit selam lastik 16 lıksa ben alırım.

Yorum yap

Atila Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yiğit selam lastik 16 lıksa ben alırım.

Lastik 18 mm yazmayi unutmusum pardon abicim

Yorum yap

Satistan cekilmistir

Yorum yap

yine satacak olursan ben alırım kardeşim, yada dilersen 95lik açık kafa rebel (makaralı) takas edebiliriz

ayrıca kaplinli yapmak için gerekli aparatlarım var, aldığım fiyata (10 lira) verebilirim

yani ferhat kardeşimin de yaklaşımı gibi, her türlü çözeriz işini

;)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X