Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OMER XXV CARBON 75 lik

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OMER XXV CARBON 75 lik

Arkadaşlar selam...
    OMER XXV CARBON 75 lik .....elimde yedeği ve her boyu olduğundan satılıktır yoksa elden çıkarılacak bir tüfek değil..Resimlerde çevirme lastik ve şiş kanallı hali mevcut , ben bu şekilde kullanıyorum. Alacak olan arkadaşıma orjinal satıldığı hali ile göndereceğim. Kombinasyonun kondüsyonu çok iyidir. İp bırakması kaybolduğu için aynı profilde sert plastikten sorunsuz şekilde yenisi yapılmıştır. Artık üretilmediğinden ve elinde olanların da satmak istememesinden dolayı bulunması zor ve kıymetli bir tüfektir. Gövdesi 25 mm .inceliğinde olduğundan manevrası benzerlerine göre çok üstündür , Carbon olduğu için de hafif ve çok sağlamdır. Alışkanlık yapan bir tüfek olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Bilen bilir zaten. İstediğim fiyat 300 TL.dir. OMER match 50 makarası da üzerinde ip sarılı haliyle hediyemdir. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olması dileğimle. Resimlerin devamına profilimdeki malzemelerim albümünden bakabilirsiniz. http://www.zipkinci.com/uyeler/21031-albumler10102.html

?NSANLARDA ?K? TÜR AHLAK VARDIR; B?R?NC?S? HEP ANLATIP H?Ç YAPMADIKLARI, ?K?NC?S? ?SE HEP YAPIP H?Ç ANLATMADIKLARI -----------------------------------------------------------------------------------------
    ?stanbul -Ata?ehir - 1970 - MOB?LYA DEKORASYON ÜRET?M ve PAZARLAMA - [email protected]

Cevap: OMER XXV CARBON 75 lik

badi bunudamı satıyon beeee haydaaaaaaaaaaaaaaa gittiii tüfek beeeeeeeee

Yorum yap

selam abim. biz sıfırı tükettik, sen satışa xxv koydun canımdan can gitti sorma..
      inşallah kıymet bilene gider.. sularda bulanıkken tam da aradığım boyda.. ama malesef, sıfırın altında sıfır. pere tünne :)

Yorum yap

Erdoğan YAPICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        selam abim. biz sıfırı tükettik, sen satışa xxv koydun canımdan can gitti sorma..
        inşallah kıymet bilene gider.. sularda bulanıkken tam da aradığım boyda.. ama malesef, sıfırın altında sıfır. pere tünne :)
        Erdoğancığım tüfek satıştan çekildi , senindir....Helali hoş olsun , senden kıymetli değil ya.... Dostuma feda olsun.
        ?NSANLARDA ?K? TÜR AHLAK VARDIR; B?R?NC?S? HEP ANLATIP H?Ç YAPMADIKLARI, ?K?NC?S? ?SE HEP YAPIP H?Ç ANLATMADIKLARI -----------------------------------------------------------------------------------------
        ?stanbul -Ata?ehir - 1970 - MOB?LYA DEKORASYON ÜRET?M ve PAZARLAMA - [email protected]

Yorum yap

Dostluk koktu.Helal olsun...
          Co?kun Kokda?

Bursa/Güzelyal? 14.02.1985

Yorum yap

Sevgi adami boyle yapar iste helal olsun kardesim

Yorum yap

aman abim, cansın başımda taçsın. sen satışına devam et.. rahat edemem bu şekilde.. ama hediyeleşmek babında, bende sana 4 yılandan beğendiğin herhangi birini vereyim abim.o zaman gönül rahatlığıyla alabilirim.. gönlümüz bir olduktan sonra..
              Allah(cc) razı olsun abim.. kalbimi yerinden söktün aldın...

Yorum yap

erdogan amca 4 yılandan bırı derken :)

Yorum yap

aman abim, cansın başımda taçsın. sen satışına devam et.. rahat edemem bu şekilde.. ama hediyeleşmek babında, bende sana 4 yılandan beğendiğin herhangi birini vereyim abim.o zaman gönül rahatlığıyla alabilirim.. gönlümüz bir olduktan sonra..
                  Allah(cc) razı olsun abim.. kalbimi yerinden söktün aldın...
                  Çok teşekkür ederim , şu an itibarı ile malzeme ihtiyacım yok. Kardeşimin yüzünde tebessüm gönlünde hoşluk vesilesi olabildiysem ne mutlu bana. Konu kapatılabilir. Tüfek Erdoğan Yapıcı kardeşimize hediye edilmiştir.

Yorum yap

ZENSEA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Çok teşekkür ederim , şu an itibarı ile malzeme ihtiyacım yok. Kardeşimin yüzünde tebessüm gönlünde hoşluk vesilesi olabildiysem ne mutlu bana. Konu kapatılabilir. Tüfek Erdoğan Yapıcı kardeşimize hediye edilmiştir.
                    benim değerli abim.. bende de ahşap zıpkınlar fazla.. birtanesini alsan da kardeşini mutlu etsen ne olur... beni kırma abim ne olur.

Yorum yap

Gitti valla tufek :) hayirli olsun cok guzel tufek ..
                      Ak?n Ege
                      ?zmir/Kar??yaka

Yorum yap

Canı gönülden tebrik ediyorum ikinizide:thumbup:
                        tlf: 0532 166 67 11

Ömer Eyüpo?lu

BURSA \ E?gel

Ak?nc?larteam

Pathos pro 82
                        Omer hf2 100

Yorum yap

benim değerli abim.. bende de ahşap zıpkınlar fazla.. birtanesini alsan da kardeşini mutlu etsen ne olur... beni kırma abim ne olur.
                          Erdoğan seni kıracağıma kafamı kırarım , ama inan ihtiyacım yok. Seni mutlu etmek benim için yeterli. Sağlıkla ve bol nasipli avlarda kullan inşallah. Kullandıkça beni hatırla , gülümse yeter. ;)

Yorum yap

Bu arada adres bilgilerini mesaj atarmısın.

Yorum yap

ZENSEA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Erdoğan seni kıracağıma kafamı kırarım , ama inan ihtiyacım yok. Seni mutlu etmek benim için yeterli. Sağlıkla ve bol nasipli avlarda kullan inşallah. Kullandıkça beni hatırla , gülümse yeter. ;)
                              Allah(cc) razı olsun tolgay abi.
                              ama abim, kardeşin gülerken seni de güldürmek ister. en azından ihtiyacın olduğunda sana ahşap zıpkın yapacağım.şöyle istediğin bir model. alacagına söz verirsen alırım zıpkını

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X