Duyuru

Gizle
No announcement yet.

free sub golden horn 100 1 kere suya girdi 75 lik veya 90 lık takas

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• free sub golden horn 100 1 kere suya girdi 75 lik veya 90 lık takas

arkadaslar 100 zıpkınımı kurma sıkıntım var daha 1 kere suya girdi 90 lık veya 75 lik zıpkınla takas yapmak istiyorum ürün sıfırdır

Cevap: free sub golden horn 100 1 kere suya girdi 75 lik veya 90 lık takas

değiştirme hocam alışırsın sağlam tüfek
    Serkan ILGAZ 1980 BURSA

Yorum yap

Hayırlı satışlar abi, Serkan ' a bende katılıyorum, muhtemelen yanlış teknik kullanarak kurmaya çalışıyorsun ve zorlanıyorsun,büyük bir ihtimalle 90 lık tüfeğide kurmakta zorlanacaksın
      ama tekniğini oturtunca 90 ile 100 veya 110 arasında kurmada bir fark olmadığını göreceksin.Tüfeğide yeni almışsın yazık etme bence yok pahasına gider.Bunlar benim fikrim tabi mal senin.

Yorum yap

ahmet arkadaşların dedikleri doğru zıpkının çok güzel değiştirme

Yorum yap

evet fikirleriniz için teşekkurler geçekten harika bir tüfek çok begenerek aldım 2. çentikge çekerken çok zorlanıyorum kollarım kısa geliyor epey çelışma yaptım açıkta kurma sıkıntısı yaşayınca soğudum yoksa piyasada kullanıla bilecek 4-5 metreden muhteşem atışlar yapabılen bır tüfek biraz daha deneyeceğim insallah kurmayı başarabilirim herkese fikirleri için teşekkur edrim kazasız belasız dalışlar dilerim

Yorum yap

Ahmet bey lastiği değiştirmeyi deneyin.blue lastik alın germesi kolay topaması etkilidir
            Sinan KARACAN
            SA?LIK MEMURU
            ANTAKYA/HATAY

Facebook:TÜRK?YE SERBEST DALI? VE ZIPKIN AVCILARI grubu

sigpic

Yorum yap

özel mesajiniz var

Yorum yap

freesub bosphorus 75 var elimde 1 kere suya girdi sadece bana kısa geldiğinden takas etmek istiyorum düşünürsen konuşalım http://www.zipkinci.com/uyeler/43048-albumler14333.html

Yorum yap

1. çentikten sonrası kolay ahmet hocam 1. çentikten sonrasında kolların kısalığının inan bi önemi yok arkadaşlar haklı bence de yanlış teknik olabilir... free sub lastikler apneaya göre oldukça yumuşaktır biraz çalışmayla kesin kullanabilirsiniz o tüfeği.. saygılar..
                  Serkan ILGAZ 1980 BURSA

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X