Duyuru

Gizle
No announcement yet.

''0'' Nikon D90

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ''0'' Nikon D90

Hayatınızın her karesini fotoğraflarda yeniden yaşayabilmek istiyorsanız Nikon D90 sizin bu isteğinize cevap verecektir..

Yeni aldığım ve kullanmadığım Nikon D90 makinamı satıyorum.Makina 0'dır.

Fabrika çıkış aksesuarları ile birlikte 1900 Tl dir.

İnternette ufak bir araştırma yaparsanız piyasa değerinin altında olduğunu göreceksiniz.

Ödeme konusunda yardımcı olurum.

0543 966 76 07
    Arda Avcıoğlu

Cevap: ''0'' Nikon D90

Lensi kaç?
    Bide sendeki fiyatımı 1900 ?

[email protected]
    https://twitter.com/kyhn_yldrm
    http://www.icimdekidusman.com
    '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Kayhan abi evet bendeki fiyatı 1900 Tl. Yurdışındayken fotoğrafçı bir tanıdığım yanımdaydı güzel makina ne kadar ucuz burda deyip aldırmıştı.

Makina dükkanda duruyor bakmadım makinaya hiç, yarın lensine bakar söylerim.

Yorum yap

az da olsa taksit imkanı vardır

Yorum yap

3 sene once o fiyata almistim d90 i sanirsam yurt disi garantili kit lensi 18-105 mi yoksa 18-55 mi

Yorum yap

Ercan KALE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            3 sene once o fiyata almistim d90 i sanirsam yurt disi garantili kit lensi 18-105 mi yoksa 18-55 mi
            :) yarın bakıcam makina yanımda değil. Bu konuda pekte bilgi sahibi değilim, fotoğrafçı bir arkadaş var ona sormam lazım

Yorum yap

18-105 tir o lens sadece lens 750 tl su anda

Yorum yap

Piyasada D90'ın 18-55 kit ile satıldığını ne gördüm nede duydum. 18-105mm kit ile satılır arkadaşlar. Ama fiyat gözden geçirilmeli kesinlikle. Neredeyse spot olarak, D7000 fiyatına yakın olmuş...
                Hasan HASAR
                0 rh (+) / 1986

ADANA / KARATA?
                gSm: 0 546 406 06 08

Mail:
                [email protected]

sigpic

Yorum yap

Hasan HASAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Piyasada D90'ın 18-55 kit ile satıldığını ne gördüm nede duydum. 18-105mm kit ile satılır arkadaşlar. Ama fiyat gözden geçirilmeli kesinlikle. Neredeyse spot olarak, D7000 fiyatına yakın olmuş...
                  bu akşam gerekli bilgiyi vericem..

iyi günler dilerim..

Yorum yap

zıpkıncı arkadaşımızın diğer zıpkıncı arkadaşlara kıyapı olmuş oluyor bu ilan. hem ona destek olsun hem de ihtiyacı olan uygun fiyata nasiplensin. Hayırlı satışlar...

Yorum yap

efesec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      zıpkıncı arkadaşımızın diğer zıpkıncı arkadaşlara kıyapı olmuş oluyor bu ilan. hem ona destek olsun hem de ihtiyacı olan uygun fiyata nasiplensin. Hayırlı satışlar...
                      Teşekkürler abicim..Bugün zıpkın almaya karar verdim çabuk gitsin diye 1800 Tl ye indirdim. makina ihtiyacı olan kaçırmasın extra satış sitesine koymuyorum sadece zıpkıncı da..

Bugün makinaya baktım 18-105mm kit var üzerinde tüm aksesuarlarıyla alıcısını bekliyor.

Son fiyat 1800 Tl kargo alıcıya ait. Bu fiyat kısa bir süreliğine geçerlidir. İhtiyacı olan kaçırmasın derim :) alana şimdiden hayırlı olsun nice mutlu kareler çekmesi dileği ile..

Yorum yap

Kayhan YILDIRIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Lensi kaç?
                        Bide sendeki fiyatımı 1900 ?
                        Kayhan abi 18-105mm lens var üzerinde... Fiyatı 1800 Tl ye düşürdüm kısa bir süreliğine benimde ihtiyacım oldu bu aralar malum yaz geliyor :)

Yorum yap

Ercan KALE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          18-105mm lensi baktım bugün... Makina çok güzel nakite ihitiyacım olmasa ben kullanıcam :) merak saldım fotoğrafçılığa

Yorum yap

İmkanın varsa satma abicim, çok kaliteli bi makinedir. Bende D80 var 5 yıl oldu alalı, imkanım oldukçada aksesuarlarını tamamladım. Böyle şeyler bir sefer alınıyor. şuanki compact ve slr like makineler aynı kaliteyi vermiyor emin olabilirsin. 'Yok illa ben satmak zorundayım abi' diyorsanda alcak arkadaşa kesinlikle tavsiye ederim...
                            -----Deniz Ak / 1984-----
                            -----?zmir / Bornova-----

Yorum yap

dnz35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              İmkanın varsa satma abicim, çok kaliteli bi makinedir. Bende D80 var 5 yıl oldu alalı, imkanım oldukçada aksesuarlarını tamamladım. Böyle şeyler bir sefer alınıyor. şuanki compact ve slr like makineler aynı kaliteyi vermiyor emin olabilirsin. 'Yok illa ben satmak zorundayım abi' diyorsanda alcak arkadaşa kesinlikle tavsiye ederim...
                              makina çok kaliteli söylediğin gibi abi.. ondan yana sıkıntım yokta fotoğrafçı bi arkadas aldırdı banada benım aslında fotoğraf hobim yok. Bende nakite çevirmek istiyorum birkaç harcamam var benimde.. tabi makinayı görünce fotoğrafçılığa ilgi duymadım da değil :)

Teşekkürler Deniz Abi..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X