Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Seatec geko 3 lastik yuvali kafa

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Seatec geko 3 lastik yuvali kafa

Arkadaşlar seatec kafayı sanırım Türkiyede tek olarak bulmak imkansıza yakın ben forumun birinde geko tüfeğini snake kafa ile birlikte satan birinden yanında verdiği geko kafayı yalvar yakar almıştım. Epey parada vermiştim zamanında. Kafa piyasada 3 lastik kullanımına en uygun kafa lastikler üstüste binmiyor

Geko tornado 110 Seatec.AVI - YouTube!

3 lastik kullanılmasa bile çift 16 da lastikleri bir sefer boğum yerlerinden yıprandığında bir önceki yuvalara geçirerek tekrar boğmaya olanak sağlıyor. Farklı kombinasyonlarda trofe tüfeği toplamak isteyen koleksiyoncu arkadaşlarımın bu kafayı değerlendireciğini düşünüyorum. Ben kullanmak için almıştım ama kafamdaki kombinasyon değişince kullanamadım. Kafa sıfırdan farksız. Fiyatı araştırma yapıp yazmayı düşündüm ama aynı kafayı nette bulamadım snake kafa satılıyor oda 75 tl civarında bu 3 yuvalı kafa bence snake kafadan daha üstün.

Benim istediğim rakam 70 tl dir şimdiden hayırlı olsun

samet yi?ito?lu 23,01,1986

Cevap: Seatec geko 3 lastik yuvali kafa

Samet merhaba,hayırlı satışlar dilerim,seatec geko tornado kullanan birisi olarak bu kafanın ip geçirme aparatı varmıdır diye merak ettim açıkcası,alttaki delikte krom bir aparat olması lazım,yanlış anlama belki farkında değilsindir diye söyledim selamlar.
    Beden E?itimi ve Spor Ö?retmeni
    Yüzme Antrenörü
    Osman Kemal ÖZCAN /Antalya
    08.09.1979
    0 532 607 69 15
    [email protected]
    [email protected]

Denizsiz bir hayat dü?ünemiyorum...

Yorum yap

Osman abi haklısın ben aldığımdada o parçayı bana göndermemişlerdi bende üzerine gitmedim o parçayı ben orjinalinin aynısı gibi yaptırıp göndericem. Hatırlattığın iyi oldu abi sağolasın.

Yorum yap

Bahsedilen parça resimdede belli usta bir elde orjinaline en yakın şekilde tedarik edilip gönderilecektir.

Yorum yap

65 tl güncel.

Yorum yap

60 tl güncel

Yorum yap

İyi satışlar Samet. Bu kafa Seatec Gabbiano'ya uyar mı? TRB kafa yerine bu kafayı taksak olabilir mi acaba?
              DEM?R ÖZDEM?R
              75'ers

Yorum yap

Kafa satılmıştır ilan kilitlenebilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X