Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kelepir hurda fiyatına şişler 150cm omer 140cm apnea 140cm freesub

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kelepir hurda fiyatına şişler 150cm omer 140cm apnea 140cm freesub

selamlar,
    elimde fazlalık olan ve yedek tuttuğum kullanılmış şişlerimi birilerinin işine yarar düşüncesi ile hurda fiyatına satacağım

şişlerin her birinin fiyatı 25 liradır, kargo alıcıya aittir ve takasa kapalıdır, ihtiyacı olan bildirsin lütfen

not : şişlerin ucunda lastikle durduğu için paslı gidi duruyor, biraz ince zımpara ile birşeyleri kalmaz

APNEA marka 6.75mm güldiken 140cm şiş (2 adet) - 25er lira

FREESUB marka 6.50mm güldiken 140cm şiş (1 adet) - 25 lira

OMER marka 6.50mm çentikli 150cm şiş (1 adet) - 25 lira

Cevap: kelepir hurda fiyatına şişler 150cm omer 140cm apnea 140cm freesub

arkadaşlar freesub şiş, kaliptra (onurhan ateş) arkadaşımıza rezerve edilmiştir

Yorum yap

Eyvah 40 dakkada gitti valla hayırlı satışlar, bende 100 lük free sub kullanıyorum kaçırdım, alanada satanada hayırlı olsun nasip.
      Ali PÜLHAN
      Ayd?n-1970
      [email protected]
      0 507 303 74 06
      SEFER?H?SAR-?ZM?R

Yorum yap

Abim hayırlı satışlar, bu şişler kaç cm'lik tüfeklerde kullanılabilir ?
        F.YALCIN 0 Rh (+) Zafer TAN CcC NAZIM YILMAZLAR

Yorum yap

ömeri kapida ödemeli gönderin alayim
          AVUKAT DURAL? SERTBA?
          1983
          ANTALYA/DEMRE
          PAD? : discover,scuba diver,open water.emergency first response,rescue diver
          CMAS:1 y?ld?z dal?c?
          05323084386
          En iyi AVCI eve sa? salim dönen AVCIDIR. Dal?n SA?LICAKLA :)
          [email protected]

Yorum yap

sharkfin 140 cm şiş kaldi mi acaba.... eger kaldi ise 1 adet ayirirmisiniz bu aksama kadar... :D eve gelince bi hesap no ödeme gecer kargo adresi gönderirim. yalniz şişlerde yamukluk vb. her hangi bir sorun varmi acaba...
            Konu onr6nkoc tarafından (https://zipkinci.com/member/27360-onr6nkoc Saat 07-06-2013, 20:34 ) değiştirilmiştir.
            ONUR ALTINKOÇ
            1985 ?STANBUL

Yorum yap

APNEA marka 6.75mm güldiken 140cm şiş'in bir tanesi tarafımdan satın alınmıştır
              serdar TERLANKU?
              tesbih ustas?
              1978 KOCAEL?
              05446811218

Yorum yap

Arkadaşlar tüm şişler için ayrı ayrı talepler aldım, şimdilik hepsi satıldı diyelim,
                talep edenlerle özel mesaj ile görüşüyoruz
                şişlerde bir yamukluk yok, belki göze göre değişir
                ancak apnea şişler alışık olunduğu üzere kelebek üstü yüzük kısmından bir miktar yamulmuş ve düzeltilmiştir

Yorum yap

arkadaşlar tekrar selamlar, bir süre şişleri talep eden arkadaşlardan cevap bekledim, kimisi verdi kimisi vermedi,

buna göre FREESUB şiş SATILMIş ve TESLİM EDİLMİşTİR;

APNEA marka 6.75mm güldiken 140cm şiş (2 adet) - 25er lira günceldir, bu şişler 100 ve 105 ve 110cm tüfeklerde kullanılabilir

OMER marka 6.50mm çentikli 150cm şiş (1 adet) - 25 lira günceldir, bu şiş 110 ve 115 ve 120 lik tüfeklerde kullanılabilir

şişler bana göre düzgündür, ancak kullanılmış olduğu gözardı edilmemelidir

şişlerin üçünü birden almak isteyene APNEA marka cırt-cırtlı ve içi saçma dolu bilek ağırlığı hediyemdir

sağlıcakla dalınız

Yorum yap

Gökhan merhaba,

Arayan arkadaşlardan haber almazsan malzemelerin tümünü aldım say ;).
                    Özelden hesap hesap bilgilerini yazarsan sevinirim.
                    sigpicH?Ç B?R ÖZEL ZEVK?M?Z ?Ç?N A?LEM?Z? VE SEVD?KLER?M?Z? ÜZMEYE HAKKIMIZ OLMADI?INI B?LEREK HAREKET EDEL?M ...

Hakan ASLAN

1972
                    0 541 886 45 61

Yorum yap

Hakan abi selamlar, birkaç kişiye mesaj attım geçen hafta, haftasonunu da bekledim mahsus cevap gelsin diye, cevap gelmedi
                      Buna göre eğer istiyorsan 2 adet 140cm 6.75 apnea şişi ve 1 adet 150cm omer şişi sana göndereyim
                      Yanında da apnea cırt cırtlı bilek ağırlığını hediye edeyim
                      Lütfen bana kargo adresini özel mesaj ile ulaştır, malzemeyi göndereyim, teslim al - kontrol et, parasını gönder
                      şahsen ben malzeme alırken böyle istiyorum, satarken de böyle olsun isterim
                      ;)

Yorum yap

gökhen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Hakan abi selamlar, birkaç kişiye mesaj attım geçen hafta, haftasonunu da bekledim mahsus cevap gelsin diye, cevap gelmedi
                        Buna göre eğer istiyorsan 2 adet 140cm 6.75 apnea şişi ve 1 adet 150cm omer şişi sana göndereyim
                        Yanında da apnea cırt cırtlı bilek ağırlığını hediye edeyim
                        Lütfen bana kargo adresini özel mesaj ile ulaştır, malzemeyi göndereyim, teslim al - kontrol et, parasını gönder
                        şahsen ben malzeme alırken böyle istiyorum, satarken de böyle olsun isterim
                        ;)
                        mukemmel bır ıkıncı el satıs olayı tebrık ederım gokhan abı sahtekarlıklara sahıt oldugumuz gıbı durustluklerle dolu bır forum gercekten cok hosuma gıttı bu mesaj

Yorum yap

Gökhan kardeşim teşekkürler.
                          Özelden cevap yazdım.
                          sigpicH?Ç B?R ÖZEL ZEVK?M?Z ?Ç?N A?LEM?Z? VE SEVD?KLER?M?Z? ÜZMEYE HAKKIMIZ OLMADI?INI B?LEREK HAREKET EDEL?M ...

Hakan ASLAN

1972
                          0 541 886 45 61

Yorum yap

HAKAN ASLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Gökhan kardeşim teşekkürler.
                            Özelden cevap yazdım.
                            abi çok çok teşekkür ederim, beni mahcup ettin, sağolasın
                            :)
                            arkadaşlar, şişlerin üçü de hakan aslan abimiz tarafından alınmıştır, apnea bilek ağırlığı ile birlikte yarın kargoya verilecektir
                            hakan abime malzemeler gelmeden parayı gönderme dememe rağmen parasını da göndermiştir
                            karşılıklı samimiyetin ve güvenin ne kadar değerli bir durum olduğunu tekrar ispat ettiği için huzurlarınızda tekrar teşekkür etmek isterim
                            ;)

Yorum yap

arkadaşlar şişler ve hediyesi bilek ağırlığı sorunsuz teslim edilmiştir

ikinci elde güven **zıpkıncı dükkanı** iyi günler diler

:)

yönetimden ricam, konu kapatılabilir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X