Duyuru

Gizle
No announcement yet.

olta makınası ıcın yardımm

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• olta makınası ıcın yardımm

herkeze slmlar 80 100 tl arası olta manıkanı almak ıstıyorum ama pek anlamadıgım ıcın okuma dıyorlar kımıde okumaya o verdıgın para degmez dıyor baskasıda ve bu duydugum butun markalar ıcın gecerlı gıbıı 2 kısı aynı seyı tavsıye etse dırek alıcam bogazda otıyorum bu rarada hem ıstarvıt hemde cınekopa falan gıdıcek bır makıne ıstıyorum sımdıden tskler....

Cevap: olta makınası ıcın yardımm

Okumanın trio 40 s modeli ya da shimanonun aynı fiyat aralığında makineleri iyidir.
    Ayrıca okumanın ömür boyu parça garantiside var.
    Ama biraz daha iyi makine istiyorsan fiyatı 30-40 lira kadar yükseltmelisin.

Yorum yap

erma ero 40 lık tavsıye ederım,gercekten ıyıdır
      sigpicCem GÜNE?
      ED?RNE -1972-541 260 4459 B RH +

Yorum yap

tesekur etım abıler pekı alba star vıkıkg 600 hakında bır bılgınız varmı bır arkadas kulanıyormusta gayet ıyı falan dedıde

Yorum yap

barıs bunlar gorecelı kavramlar bana ıyı olan sana kotu gelır,bu makınalar fıyat olarak uygun albayı bılmem ama erma yı bızzat kullanıyorum ıyı onun dsında daıwa ve shımano da var spın olarak tercıh senın orta hallı bırseyler bak
          sigpicCem GÜNE?
          ED?RNE -1972-541 260 4459 B RH +

Yorum yap

anladım cem abı bende orta halı bırsey almayı dusunuyorum saten yardımların ıcın saol ...

Yorum yap

ne amaçla kullanacağınıza bağlı, yani yapacağınız av tipine göre makina alın. örneğin at çek yapacaksanız hafif makinalar seçmelisiniz. shimano makinlar da iyidir kalite olarak.
              Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Uzun araştırmalarım sonucunda en son okuma trio 40 s e karar verdim fiyat 140 tl civarında idi ben aldığımda
                samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

ıstarvıt ve cınekopa atıyorum atcek cok nadıren yapıyorumm trio s40 baktımda gercekden ıyı bır makınaymısdaa ben bırazdaha uygun bıırsey arıyorummm

Yorum yap

Okumayı kesinlikle tavsiye ederim. Bende okumanın 3 ad makinesi var 1+1, 3+1 ve 9+1 bilyeli olanlarından. 3 yıldır kullanıyorum hepside sağlam ve herhangi arıza çıkarmadılar. Aralarındaki fark ise 3+1 bilyeli olanla 500-600 grlık bir çipura çekmiştim biraz uğraştırmıştı, 9+1lik modelle benzer ağırlıktaki balığı hiç zorlanmadan çektim. Trio 40 s modeli işinizi fazlasıyla görür diye düşünüyorum, aynı şekilde shimano, daiwa ve dam bunlarda çok kaliteli makinelerdir. Size tavsiyem bu işe meraklıysanız ve uzun süre kullancaksanız 3e 5e bakmayın iyi bir şey alın, balık işi nasip işi ummadığınız balık oltanıza takılabilir ve makineden dolayı kaçırırsanız pişman olursunuz...
                    -----Deniz Ak / 1984-----
                    -----?zmir / Bornova-----

Yorum yap

Merhabalar Barış, Boğazda uzun atış yapacağından surf tipi ve büyük kafalı (200-300 mt sarabilen) makinalar tercih etmelisin.
                      Aynı zamanda akıntıyla mücedele edebilecek güçlü makinalar lazım. Yoksa üç beş atıştan sonra makinanın dişlilerini eline alırsın.
                      Tercihim shimano veya Daiwa markalı ürünler olurdu ancak bu tip makinaları pahalı.
                      Bulabilirsen ikinciel Daiwa Emcast 4500 veya 5000'lik tam aradığın makina.
                      Uygun fiyatlı bir şey istiyorsan da "SPRO SUPER LONG CAST PRO 460 3+1 BB 1" 110 TL düşünebilirsin.
                      ?evket TATLI 1979/ANKARA

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X