Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Omer mk 1 daliş saatim kayip

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Omer mk 1 daliş saatim kayip

S.A degerli arkadaşlar bugun 3 kişi dalış yapmak için gittigimiz sarıyer garipçede aracımızı mezarlık mevkisine park ettik giyinirken saati aracın üstüne bıraktım giyindikten sonra dalgınlıkla aracın üstünde bırakıp dalışa başladık fakat saati geri geldigimizde bulamadık tanıdık bir dostun aldıgını umduk tabi arayan olmayınca belki camiadan bi arkadaşa denk gelirdie konu açmayı uygun gördüm hayırlısı olur inşallah saygılar..

Cevap: Omer mk 1 daliş saatim kayip

Gecmis olsun dediginiz gibiyse biraz zor ama insallah bulunur. Satis sitelerinden de takip edin derim belki denk gelir ilan sahibiyle konusursunuz art niyetli biri degilse geregini yapar.
    Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
    / Profiler

Yorum yap

geçmiş olsun kardeşim.inşallah bulunur.

Yorum yap

sermet60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        S.A degerli arkadaşlar bugun 3 kişi dalış yapmak için gittigimiz sarıyer garipçede aracımızı mezarlık mevkisine park ettik giyinirken saati aracın üstüne bıraktım giyindikten sonra dalgınlıkla aracın üstünde bırakıp dalışa başladık fakat saati geri geldigimizde bulamadık tanıdık bir dostun aldıgını umduk tabi arayan olmayınca belki camiadan bi arkadaşa denk gelirdie konu açmayı uygun gördüm hayırlısı olur inşallah saygılar..
        geçmiş olsun sermet. ordaydık ama görmedik.

Yorum yap

geçmiş olsun camia dan birisi bulur ise döner inşallah

Yorum yap

Sermetciğim bizde o bölgedeydik ama maalesef gözümüze çarpmadı
            Gecen bende aynı sekil unutmustum ama döndüğümde aynı yerde duruyordu
            Pazar günü sizin girdiğiniz yere inen çıkan çoktu
            Geçmiş olsun
            serkan bak?r
            07,03,80

YER YÜZÜNDE K?B?R VE AZAMETLE YÜRÜME...!
            ÇÜNKÜ SEN ASLA YER? YARAMAZSIN VE BOYCADA DA?LARA ER??EMEZS?N. ( isra - 37 )

sigpic

Yorum yap

dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar...ne diyelim araç üstünde unutulan eşya o araç sahibine ait oldugunun bilincinde olmamış insanlar na palım zaman gercekten çok kötü artık emanet ettigimiz birşeyleri bile insanlardan almakta zorlanırken bu şekildeki bir durumda geri dönmesinin çok zor bi ihtimal oldugunu düşünüyorum..insanların kul hakkı bilincinden uzak olmaları ne kötü allah hidayet versin gerçekten vahim durumdayız insanlık olarak...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X