Duyuru

Gizle
No announcement yet.

karbon pala arıyorum....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• karbon pala arıyorum....

Ismini vermek istemediğim şahisdan (resimlerden sonra anlaşilir) zamaninda almiş olduğum karbon palalarin teki ne hikmetse ortadan kirildi resimleri mevcut... Imalat yapan arkadaşlardan yada 2. El karbon pala satmak isteyen olursa özel mesaj atabilirler
    uygun olursa çift alicam biri sonya diğeri zeyna olmasin
    kirilan palanin resimlerini ekleyecem ki bana satan ve yenisini göndereceğini söyleyen yaklasik 1 aydir bugun yarin deyip beni oyalayan arkadaştan bundan sonra alim yapilirken iyi düşünülsün (gerçi markasini değiştirmiş)

not: Göndereceği palanin parasida teklif edildi beleş olmasin diye.... Para köpeği olsun arkadaşin

havalarin güzel olduğu bu zamanlarda 1 aydir palasizliktan rezil olduk evden çikamadik helal olsun arkadaşa demekten başka lafimiz sözümüz kalmadi

bu mesajdan sonra okuyupta yollarsa geriye iade edilecektir telefonlarina bakilmayacaktir.

Saygilarimla

hakan bilek

Cevap: karbon pala arıyorum....

kim olduğunu anladık. fakat söylenecek söz yok. geçmiş olsun.

Yorum yap

Kardesim bu arkadas akin cam mi acaba ismi yazarsan herkez bilir yoksa alakasi olmayan kisiler zan altinda kalabilir. Pala icin hasan agca sharksubla gorus kardesim

Yorum yap

adres bellı gorunen koy kılavuz da ıstemıyor ne yazıkkı :)

Yorum yap

Konu hknblk tarafından (https://zipkinci.com/member/28746-hknblk Saat 18-06-2013, 00:57 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

CrabSub Professional Diving Equipment
            bu sitede bu işin devamı 5-6 ay sonra başka bi marka ile cıkabılırler karşınıza bayisi olan arkadaşlar iyi düşünün yarın birgün başınıza gelebilir çünkü biz 7 çift aldık aynı anda sertaç yalçın arkadasımız, hocamız ön ayak oldu oda mahçup oldu

TÜM SAMİMİYETİMLE SÖYLÜYORUM NE PALASI NEDE PARASI UMRUMDA DEĞİL BENİ 1 AYDIR ÖYLE BİR KANDIRIYORKİ BU İşİN SONU NEREYE GİDECEK DİYE SES ÇIKARMADIM EN SONUNDA KİTLENDİ NE MESAJA CEVAP YAZAN VAR NEDE TELEFONU AÇAN... ZORUMA GİTTİĞİNDEN PAYLAşMAK İSTEDİM

TEK SATMAK İSTEYEN YADA ÇİFT ÖLÇÜLER NASIL OLUR BILMIYORUM ÖZELDEN MESAJ YAZARSANIZ SEVINIRIM

SAYGILARIMLA

HAKAN BİLEK

Yorum yap

Geçmiş olsun Hakan bey. Mağduriyetinizin düzeltilecek bir durumuda kalmamış malesef...
              Hasan HASAR
              0 rh (+) / 1986

ADANA / KARATA?
              gSm: 0 546 406 06 08

Mail:
              [email protected]

sigpic

Yorum yap

Hasan bey teşekkür ederim açikçasi düzeltmesinide istemiyorum arkadaşin umrumda değil çünkü tek pala için bi insan kendine bunlari söyletmemeli
                allah boy post endam güzellik sakal güzel bi ses tonu vermiş ama neye yarar ...... Bana koyan bunlar

Yorum yap

slm kardeş özelden mesaj attım ama elimde hasan agcadan aldıgım karbon palet var hiç suya girmedi.ilgilenirsen

Yorum yap

Kardeş geçmiş olsun , sadece bir tavsiye vereyim , hasan ağca ile irtibata geç , hem sıfır palan olsun , hemde kafan rahat olsun , kırılanı değiştiriyor
                    EMRE UÇKAN
                    ADANA 1978
                    AB +

Yorum yap

Emre UÇKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Kardeş geçmiş olsun , sadece bir tavsiye vereyim , hasan ağca ile irtibata geç , hem sıfır palan olsun , hemde kafan rahat olsun , kırılanı değiştiriyor
                      Sevgili kardeşim kırılanı değiştiririm. Büyük konuşmak istemiyorum kırılmayacağında eminim.
                      536-263-13-63
                      ADANA
                      www.sharksub.com
                      [email protected]
                      https://www.facebook.com/sharksub

Yorum yap

AMMAAANNNN YOLLAMASIN HAKAN :))) ELİNİ VEREN KOLUNU ALAMIYO BU ARKADAşTAN HEEE ARKADAş DERKEN ARKADAşLARIM ALINMASIN FISS Bİ DELİKANLI KENDİSİ LAFIN GELİşİ ARKADAş YAZDIM... BANADA 1 ÇİFT PALA BORCU VAR BU AKIN ÇAM DENİLEN ARKADAşIN VE 8 AY OLDU GÖNDERECEK (allah korusun göndermesin) 4 AY VEYA 5 AY ÖNCE KENDİSİ ABİ ÇOCUĞUMUN ÜZERİNE YEMİN EDERİM VALLAHA HAZIR DEMİşTİ ÇOK UYARDIM YEMİN ETME HELE ÇOCUĞUNU HİÇ KATMA DİYE FAKAT YEMİNLER YALANLAR HAYATININ BİR PARÇASI OLDUĞUNDAN DOLAYI PEKTE TAKILMAMAK LAZIM LUZUMSUZ VATANDAşA.. ALLAH NASIL BİLİYOSA ÖYLE YAPSIN İNşALLAH AMA ÇOLUĞUNDAN ÇOCUĞUNDAN ÇIKARTMASIN HER NE KADAR ORTAYA SÜRSE BİLE ALLAH KORUSUN

Yorum yap

• TC Sertouch Yalçınakın ne oldu benim palalar pörtledi abi dicen dimi

kalıpta çok kalmış

çıkartırken

yalan oldu

ben sana yenisini yapçam

• 18:21

Akın Çamyok öle bişi yok abi

TC Sertouch Yalçınmalzeme siparişi verdim geliyo

ahahahahahaahahahah

Akın Çamilk partideki sorun kalıptan dolayı idi şuanda sorunsuz çıkıcak

TC Sertouch Yalçınok

gün ver bakalım

ne kadar sözünde durucan bu defa

• 18:22

Akın Çamc.tesi kargoya veriyorum abi....

yaz bunu bi yere

aksi olursa nedesen kabulüm

• 18:22

TC Sertouch Yalçınyazmazsam ibneyim

götüm

• 18:23

Akın Çamaynen abi

c.tesi veriyorum kargoya

TC Sertouch Yalçınulen ne desem eyvallah dicen biliyomki

ahahahahaa

ardında siktiret a.q.

Akın Çamyok vallaha söz vericem c.tesi günü

TC Sertouch Yalçındicen gülcen

ok ok

tamam kardeşim

[*=center]25 Aralık 2012BU KONUşMAMIZ FACE DE OLMUşTUR DEVAMI VAR FAKAT ÇOK AYIP :)))))

Yorum yap

şERİF KALKANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            slm kardeş özelden mesaj attım ama elimde hasan agcadan aldıgım karbon palet var hiç suya girmedi.ilgilenirsen
                            ayaklıklarım salvi ve yeni şu an için tek palaya ihtiyacım var tesekkur ederım

Yorum yap

Konu kapatilabilir.... Aslina bakarsaniz kapatilmasa uzasa daha iyi olur hekez bi göz atar ....

Forumdam hasan ağca arkadaşimiz, ustamiz hiçbir bedel beklemediğini teklif edilirse yollamiyacağini söyleyerek tarafima bir çift ayaklikli karbon palet yolluyacaği söyledi kendisene buradan teşekkür ederim
                              ayrica bu günlerde bunlari yaşamak ve güzel şeyler duymak beni çok mutlu etti

saygilarimla,

hakan bilek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X