Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cepli Samandira

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cepli Samandira

Merhaba

Cepli (icerisine anahtar vs koymak istiyorum) birden fazla zipkin baglayabilecegim bir samandira ariyorum. Omer atoll birinci tercihim. Donusleriniz icin simdiden tesekkur ederim.

Cevap: Cepli Samandira

65005 şamandıra - Deniz Malzemeleri

arkadasım kullanıyo. cokta rahat ve kullanışlı.
    BEŞİKTAŞ

Yorum yap

Freesub in bi tane samandrasi var 50 tl falanve baya iyi ona bakabilirsin sari renkli sanirim
      sigpic
      SSI L3
      N.Can B?NGÖL 1983
      ?ZM?R- Mordo?an

Yorum yap

https://shop.onursub.com/default.asp?git=9&urun=51 Az önce bu linkten sipariş ettim. Omer atol. Fiyatı uygun sayılır. Yanında kasnak ve ipi de var. sadece şamandıra ağırlığı kalıyor geriye. şamandıra ipi ve kasnağınıayrı ayrı alsan 30 tl tutuyor zaten
        PiriReis07
        Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Yorum yap

Donusleriniz icin tesekkur ederim.Cengiz Ozcelik Beyden tedarik ettim.

Yorum yap

PiriReis07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            https://shop.onursub.com/default.asp?git=9&urun=51 Az önce bu linkten sipariş ettim. Omer atol. Fiyatı uygun sayılır. Yanında kasnak ve ipi de var. sadece şamandıra ağırlığı kalıyor geriye. şamandıra ipi ve kasnağınıayrı ayrı alsan 30 tl tutuyor zaten
            Arkadaşlar cuma günü sipariş ettim daha bugün kargoya verilmiş onurhoptan normalde bugün bana teslim edilmesi gerekiyordu bilginize site sıkıntılı sanırım telefonda konuştuğum vatandaşda pişkin bir şikilde yalan söyledi. Ayrıca şu linklerdeki şamandılarıda inceleyebilirsiniz gezinirken buldum
            Dalış Uyarı Botu
            Planche Dalış Uyarı İşareti
            PiriReis07
            Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X