Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kırılan apnea p.point kabze yerine REBEL kabze mümkün müdür? Atıl kabzesi olan?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kırılan apnea p.point kabze yerine REBEL kabze mümkün müdür? Atıl kabzesi olan?

Arkadaşlar, bu gün aniden önce çatlayan sonra dalışın sonlarına doğru ikiye ayrılan p.point kabzemin yerine kendi kabzesini değil de REBEL kabze alsam uyar mı acaba? Malum rebelin ele oturuşu, inceliği daha pratik ...

Ayrıca elinde varsa atıl kabzesi değerlendirmek isterim. Sağlıklı dalışlar.

[IMG][/IMG]

Cevap: Kırılan apnea p.point kabze yerine REBEL kabze mümkün müdür? Atıl kabzesi olan

rebel uymaz , kabzeyi çağlarava gönderin garantiden yenilerler muhtemelen

birde merakımı mazur görün bu kabze nasıl bu hale geldi :)
    KEREM UÇAR
    1978 ?STANBUL / BURSA

Yorum yap

Cevap: Kırılan apnea p.point kabze yerine REBEL kabze mümkün müdür? Atıl kabzesi olan

Gecmis olsun.Bende merak ettim dogrusu lastigi kurarken kirildiysa suyun icinde buyuk tehlike gercekten.

Yorum yap

Bu kabze competition kabze degil mi?
        Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
        / Profiler

Yorum yap

aniden beliren bir çatlak ve 3-5 atış sonra gittttiiiiiiiiiii

Yorum yap

evet tehlikeli gerçekten ...Allah korusun

Yorum yap

çağlar av ali abiyle gorusmenızı tavsıye ederım benım aldıgım bır nemrod zıpkın vardı kabzesının eskı tıp oldugunu ve kendısıne sordugumda kargosunu karsıla halledelım demıstı ama ben usengeclıkten gondermedım zıpkın hala kosede yatıyor

Yorum yap

Bendeki apnea karbon kabzeside aynı yerden kırılmıştı yıllar önce. Arkadaşlar rebel kabze uymaz demiş ama neden uymasın tek farkı powerp. dişi rebel erkek kabza sadece rebeli uyguladığınızda şiş kanalı bir miktar kısa kalabilir onun dışında boru çapları aynı. Kesinlikle rebel kabza alın çünkü gerçekten çok konforlu power pointle kıyas bile olmaz.
                samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

sağolun tavsiyeniz için, yarın firmaya oluyorsa öncelikle rebel kabze istediğimi söyleyecem .

Bir sorum daha olacak; üzerindeki lastiğin değişme vakti geldiği nasıl anlaşılır? Sanırım lastik 3 sezonunda ve geçen seneki isabetli atış oranını alamıyorum, ayrıca bu sezona başlarken tüfekte ilk atışta tetik bozulması (garantiden değiştiler hemen) ve 2 hafta sonra da ardından kabze kırılması ile girdim; lastiğin ziyade sertleşmesi ya da bayatlaması mı acaba sorun çıkaran?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X