Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Klips sikma pensesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Klips sikma pensesi

Elinde fazla klips sıkma pensesi olan varmı ? Uygun bir fiyata alabilirim.1 milyoncuda akrga burun var 5 tl ye acaba sıkarmı klipsleri ? ne dersiniz?

Cevap: Klips sikma pensesi

Bence almanıza gerek yok, elde olan bir pense yankeski yada kargaburunun keski kısmıyla klipsi çaprazlamasına birkaç kez aşırı olmamak kaydıyla sıkın işinizi görecektir.
    -----Deniz Ak / 1984-----
    -----?zmir / Bornova-----

Yorum yap

Valla bence klips pensesi edinmekte fayda var klipsleri karga burnu pense yardımıyla sıktığınızda kare şeklinde bir hal alıyor ama klips pensesi klipsleri yuvarlak bir yapıya dönüştürüyo oda özellikle kapalı kafa tüfeklerde misinenin kopmasını önlüyor. Ben kullanıyorum pensenin yanındaki keski yeride misine tel vs. gibi şeyleri anında kesmeye olanak tanıyor.
      samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

zamanında şu konuyu okumuştum 3 liradan 60 lıraya kadar bulunabilen bi alet... hırdavatçılara bakmak daha ucuz çözüm olacaktır gibi...

http://www.zipkinci.com/s-s-s/47610-...a-pensesi.html
        Cem Kul

Maryland, ABD

daha öncesi;
        Ören - Burhaniye / Bal?kesir
        Gülbahçe / Urla - ?zmir

http://www.zipkinci.com/senkop-sig-s...ye-kurali.html

Yorum yap

Kıytırık bir karga burunu matkapla klips ölçüsüne uygun bir uçla delerek de bu işi halledebilirsiniz.Klips sıkma penseleri çok pahalı.Bir de bu penselere benzeyen elektrikçilerin kullandıkları var onlardan da denk getirebilirseniz uygundur ismini tam bilmiyorum.
          Gökhan
          Kar??yaka / ?zmir

Yorum yap

SPRO KLPS PENSES 26 CM
            Hocam bir kere alın kaybetmediğiniz sürece yıllarca kullanın kablo sıyırmak için tel ve misine kesmek içinde kullanabilirsiniz eskiden bu penseler ciddi paraydı ama 35 tl bu alete bence verilir seçim sizin.
            Konu Samet YİĞİTOĞLU tarafından (https://zipkinci.com/member/10999-samet-yi̇ği̇toğlu Saat 21-05-2013, 16:42 ) değiştirilmiştir.
            samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

Klips pensesini internetten tedarik edebilirsin veya 1 milyoncularda olan demir kargaburunun alt üst çenesinde ince yuvarlak eğe ile oval yüzey oluşturarak kendi pensenizi imal edebilirsiniz.

Yorum yap

Bir milyonculardan bir tane pense alıp, 3,5 veya 4 numara matkap ucuyla iki delik açtım. Sıkma pensesinde farksız iş çıkarıyor. Küçük olduğu için dalışa da götürüyorum. Normalde sıkma penseleri bunun 3 katı falan..

[IMG][/IMG]
                sigpic
                Okan YILMAZ
                1976 ÇANAKKALE

Yorum yap

bende var abi 35 almıstım 25 tlye veririm çantamda duruyor bir kere kullandım
                  Fatih
                  ?stanbul
                  1978
                  Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

hepsidenizde.com | SPRO SPROPENSE | SPRO PENSE 26 cm

burda 22,5 tl , iyiymiş ama kargosu var bide :) , 3-4 kişi bi araya gelip tek kargoyla almak lazım
                    KEREM UÇAR
                    1978 ?STANBUL / BURSA

Yorum yap

Bir kenarda olmasına rağmen, yıllardan beri ağzı kör bir pense kullandım ve hiç üzmedi. Alışkanlık işte :)
                      Hasan HASAR
                      0 rh (+) / 1986

ADANA / KARATA?
                      gSm: 0 546 406 06 08

Mail:
                      [email protected]

sigpic

Yorum yap

abi al bi pense yada kargaburun arkana bile bakma.... hiççç üzmezzz seni rahat ol
                        ONUR ALTINKOÇ
                        1985 ?STANBUL

Yorum yap

keremkaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hepsidenizde.com | SPRO SPROPENSE | SPRO PENSE 26 cm

burda 22,5 tl , iyiymiş ama kargosu var bide :) , 3-4 kişi bi araya gelip tek kargoyla almak lazım
                          Burada kalmamış :(

Yorum yap

Levent Duman BALKES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Burada kalmamış :(
                            başka sitede 24 liraya vardı bi bakım derim kargosu olmasa ben bile alacam yani :) , bende devamlı pense ile sıkıyorum ama arada sıyırdığı oluyor klips pensesinin yerini tutmuyor

son dalışta yüzeyden atışta klips sıyırınca şişte balıkta gitti , neyseki bulanıklığa rağmen şişi ilk inişte 12,3 metrede dibe saplanmış olarak buldum az daha şişten olacaktım

klips pensesi dairesel ve küçük hale getirerek sıkıyor klipsi
                            KEREM UÇAR
                            1978 ?STANBUL / BURSA

Yorum yap

İnternet sitelerinde ve Karaköydeki balık malzeme dükkanlerında çok pahalı üstad..Senin siteye açtım tel ile sordum..Rapala nın var , 35 TL dediler..Dükkana gitsen biraz daha uyguna alırsın ama , burdan kalk git zor geliyor bir pense için 20 TL de yol parası öde :( Aslında PERPA da daha uygun fiyatlara da varmış ama git /gel uzun iş..Anca yolun düşecek..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X