Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni başliyorum; zipkin, elbise, palet ariyorum!!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni başliyorum; zipkin, elbise, palet ariyorum!!!!

Abiler zıpkınla dalmaya merak saldım normalde suyun altında vakit geçirmeyi çok severim nefesimin de kuvvetli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden zıpkınla dalma tam bana göre. Ama konuyla ilgili ne malzemem var ne de bilgim. Gerekli bilgileri bu forumdan öğrenmeye çalıştım şimdi sıra malzemede. Uygun fiyata öğrenci işi zıpkın, elbise olan varsa talibim diğer malzemeleri temin edebilirim bir şekilde ama kaliteli bi zıpkın ve elbise uygun fiyata malesef zor bulurum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.
    u?ur y?ld?r?m
    çanakkale
    1991

Cevap: Yeni başliyorum; zipkin, elbise, palet ariyorum!!!!

aramiza hoş geldin.... neye ihtiyacin oldugunu yazarsan arkadaslarda elindeki fazla malzemeyi yazar ve daha iyi yardimci olunur...
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Yorum yap

bence 1-0 maça yenik başlıyorsun bu kadar kendine güvenme ve denizden kork,sonuçta solungaçların yok.herzaman dipte işler yolunda gitmeyebilir onun için dipte çok uzun kalma.malzemeden önce bence bunları araştır.başsağlı mesajlarında sana konu açmayalım.bu sezon bence fazlasıyla açıldı.
      Konu mustafa yara? tarafından (https://zipkinci.com/member/35904-mustafa-yara Saat 19-05-2013, 16:08 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Coklu malzeme satisinda elbise zipkin palet var su anda satisimda profilimden resumleride gorebilirsin

Yorum yap

Albümdekilerin tamamı satılık . Ayrıca sıfırdan farksız 90 lık Blue Bastard tüfek var. http://www.zipkinci.com/uyeler/21031-albumler10102.html
          ?NSANLARDA ?K? TÜR AHLAK VARDIR; B?R?NC?S? HEP ANLATIP H?Ç YAPMADIKLARI, ?K?NC?S? ?SE HEP YAPIP H?Ç ANLATMADIKLARI -----------------------------------------------------------------------------------------
          ?stanbul -Ata?ehir - 1970 - MOB?LYA DEKORASYON ÜRET?M ve PAZARLAMA - [email protected]

Yorum yap

hoş geldin sefalar getirdin. .....
            imza kısmınıda doldursan tanışsak,,,,
            tlf: 0532 166 67 11

Ömer Eyüpo?lu

BURSA \ E?gel

Ak?nc?larteam

Pathos pro 82
            Omer hf2 100

Yorum yap

Eğer alıcaksan ben hiç 2.el malzeme almadım herşeyi teker teker param yettikce yaklaşık 6 ayda topladım bak yazayım öğrenci işi malzemelerimi :) Apnea legend 5mm elbise(190 tl) Apnea powerpoint 60lık zıpkın (150 tl) cressi eldiven (35 tl ) Free-Sub patik (20 tl) Free sub bilek ağırlığı (15 tl) Apnea Kemer (20 tl) 8 kg ağırlık (60-70 tl arası bişeydi) Dalış bıçağı (35 tl) Unidive Maske + şnorkel (65 tl olması lazım ) Apnea Palet (60 tl) işte böyleydi benim malzemeler bence 2.ele girme sıfır al daha iyi

Yorum yap

max. 300 tl elbise m beden + zıpkın makaralı şişli lastikli yani şimdi elime geçse dalabileceğim gibi ( çok mu şey istiyorum:))
                palet ve ağırlığa da ihtiyacım var fakat malesef limitlerimi aşıyor
                Konu mugu tarafından (https://zipkinci.com/member/35475-mugu Saat 19-05-2013, 21:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: doğrulama
                u?ur y?ld?r?m
                çanakkale
                1991

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X