Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pathos karİna kafa kullanan varmi??

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pathos karİna kafa kullanan varmi??

Yıllardır apnea 75 lık zıpkın kullanıyorum birkaç kez yeni tüfek deneyimim oldu ve 2.dalıstan sonra satmak durumunda kaldım sanırım yenilere pek alışamıyorum , bu sezon için Pathos pro 82 zıpkın aldım şişi 6lık yapıp lastiği 20lik yapıcam orjinal haliyle ilk dalışımda dibimdeki balığı vuramdadım , uzaktakinede atamadım :D cok fazla atma seceneğim olmadı ama sanırım nişan almayla ilgili bir sorunum var ve şiş uzak hedef için ağır yada lastik bilmiyorum ya elimin alışmasını bekleyeceğim yada karina kafa alacağım fakat burda tereddutum şiş inceltmem ve lastiği 20lik yapmamdan dolayı sıkıntı yasayabileceğimle ilgili piyasadaki yarı acık kafalar şişin yukarı cıkmasını engelliyor karina ise açık kafaya benziyor ne yapmam gerektiği konusunda karasız kaldım fikirlerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim....

Cevap: Pathos karİna kafa kullanan varmi??

6lık şişe 20lik lastik cok fazla. daha fazla ıska atarsınız o kombinle. bence pathosun orjinal haline hic dokunmayin alismaya calisin.

Yorum yap

6 lik şişle 18mm geçmezseniz güzel atışlar yapabilirsiniz.
      samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

Samet e katılıyorum.18 mm bile eğer kısa bir ölçü ise atışın bütün isabeti bozulur.
        6 mm ile tek 16 mm lastik
        6.25-6.30 mm ile tek 18 mm lastik
        6,5 şiş ile Tek kısa 18 tek 19-20mm .Tüfek ahşapsa çift 16 mm aluminyum ise çift 14 mm ile

Çok net ve attığınızı vurduğunuz kombınasyonlar edınmıs olursunuz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X