Duyuru

Gizle
No announcement yet.

free sub golden horn 82 2013 fiyatını bilenler ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• free sub golden horn 82 2013 fiyatını bilenler ?

ben 220 tl ye makarasız buldum makarada önemli değil zaten daha ucuza bilen varmı ? bu fiyat nasıldır ? (imza kısmını beceremedim kısa zamanda dolduracam)
    aa

O fiyata rebel al kardesim

Yorum yap

Cevap: free sub golden horn 82 2013 fiyatını bilenler ?

Yok kesin bunu alacam ama fiyat lazım bana bi avcıda buldum 220 ye en düşük en az kaça alan var 2013 te ? 82 lik kapalı kafa makarasız free sub golden horn ?
      aa

Yorum yap

TR_KUMLUCA_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yok kesin bunu alacam ama fiyat lazım bana bi avcıda buldum 220 ye en düşük en az kaça alan var 2013 te ? 82 lik kapalı kafa makarasız free sub golden horn ?

erdinc turanli 0533 776 67 56
        bu arkadasi ara cihadan aldim numarani de freesub bayisi kendi en uygun fiyati verir sana,piyasadan daha uygun olcagi garatili
        Su Ürünleri Müh.-E?itmen ve Rehber Dalici
        Cihan ATAHAN/?ZM?R/1984
        e-mail:[email protected]
        www.antakyadangelsin.com online satis

Yorum yap

Kesin bunu alıcağım demişsinde neye göre bu kararı aldın acaba öğrenebilirmiyim ? Kullanıcısı olarak zıpkının eksilerini sayıyım sana; 1) ip bırakma yeri bi zaman sonra yamuluyo ve şişi tetik mekanizmasının az ilerisinden kaldırıyor havaya. 2) Belli bir süre sonra Tekik kaçırıyor 3) Orjinal lastikleri ilk başta güzel atışlar veriyor ama performansı yine düşüyor. Tabi karar yine senin dostum.

Yorum yap

Nurettin Can GİRİT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Kesin bunu alıcağım demişsinde neye göre bu kararı aldın acaba öğrenebilirmiyim ? Kullanıcısı olarak zıpkının eksilerini sayıyım sana; 1) ip bırakma yeri bi zaman sonra yamuluyo ve şişi tetik mekanizmasının az ilerisinden kaldırıyor havaya. 2) Belli bir süre sonra Tekik kaçırıyor 3) Orjinal lastikleri ilk başta güzel atışlar veriyor ama performansı yine düşüyor. Tabi karar yine senin dostum.
            Aynen katılıyorum
            sigpic
            Murat Y?lmaz 1980
            ?stanbul
            Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
            MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Teşekkür ederim zıpkınımı aldım, şuan hiçbir sorun yaşamadım performans+isabet hoşuma gitti zıpkını 3 yıldır kullanan arkadasım var bende isabetinden etkilenerek aldım iyikide almısım ama Nurettin kardeşim 1) ip bırakma yeri bi zaman sonra yamuluyo ve şişi tetik mekanizmasının az ilerisinden kaldırıyor havaya. bu sorun kullanan arkadasımda da var ama isabeeti felan etkilemiyor .
              aa

Yorum yap

TR_KUMLUCA_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Teşekkür ederim zıpkınımı aldım, şuan hiçbir sorun yaşamadım performans+isabet hoşuma gitti zıpkını 3 yıldır kullanan arkadasım var bende isabetinden etkilenerek aldım iyikide almısım ama Nurettin kardeşim 1) ip bırakma yeri bi zaman sonra yamuluyo ve şişi tetik mekanizmasının az ilerisinden kaldırıyor havaya. bu sorun kullanan arkadasımda da var ama isabeeti felan etkilemiyor .
                hayırlı olsun... 3 senelik kullanıcısı olan arkadaşına söylersin tetik mekanizmasını açsın baksın şiş biraz yemiştir orayı.Benimde kuzenim 3 senedir kullanıyordu geçen hafta elinde patladı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X