Duyuru

Gizle
No announcement yet.

rebel ip bırakma dili(yardımm)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• rebel ip bırakma dili(yardımm)

Merhaba en son dalışımda rebel kapalı kafa makarasız zıpkının ip bırakma dili kırıldı,tamiri mümkünmü yoksa makara takarsam düzelirmi fikir ve görüşlerinizi bekliyorum saygılar

Cevap: rebel ip bırakma dili(yardımm)

İp bırakmaları sorunlu Rebellerin,ben kısaltarak kullanmıştım.Makara takınca zıpkının kaloma misinasını kurmama gibi bir durum olmadığı için çözüm olmaz.Çağlar Av konuyu görürse yardımcı olur,daha önce de sorun yaşayanlar olmuştu.
    Gökhan
    Kar??yaka / ?zmir

Yorum yap

mekanizma şişi yukarı ittirip ipi bırakabiliyor bazen. ben de sorun yaşıyorum. c4 ün ip bırakma mekanizmasından yapıcam ben de. çok basit ve sorunsuz görünüyor.. http://www.c4carbon.com/images/mrcarbon/15.JPG

Yorum yap

Jeron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        mekanizma şişi yukarı ittirip ipi bırakabiliyor bazen. ben de sorun yaşıyorum. c4 ün ip bırakma mekanizmasından yapıcam ben de. çok basit ve sorunsuz görünüyor.. http://www.c4carbon.com/images/mrcarbon/15.JPG
        rebelde mi uygulayacaksın?

Yorum yap

kadango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          İp bırakmaları sorunlu Rebellerin,ben kısaltarak kullanmıştım.Makara takınca zıpkının kaloma misinasını kurmama gibi bir durum olmadığı için çözüm olmaz.Çağlar Av konuyu görürse yardımcı olur,daha önce de sorun yaşayanlar olmuştu.
          dilsiz kullaım için kalama ipini şiş boyu kadar kısaltsam yeterli olurmu acaba?

Yorum yap

tunay82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhaba en son dalışımda rebel kapalı kafa makarasız zıpkının ip bırakma dili kırıldı,tamiri mümkünmü yoksa makara takarsam düzelirmi fikir ve görüşlerinizi bekliyorum saygılar
            Dil nasıl kırıldı acaba?Bende yeni rebel aldım aynısının başıma gelmesinin istemem:(

Yorum yap

tunay82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dilsiz kullaım için kalama ipini şiş boyu kadar kısaltsam yeterli olurmu acaba?
              Dilsiz nasıl kullanacaksınız ki olmaz öyle kaloma bırakmadan...
              Gökhan
              Kar??yaka / ?zmir

Yorum yap

Aldığınız yere götürseniz hallederler sanırım. Benim rebelim ip kaçırıyordu ip bırakma dili değişti ve metal parça takıldı birdaha sıkıntı yaşamadım.
                sigpic
                Deniz BULUÇ
                1996
                ?zmiR/FoçA

Yorum yap

Bende bir aralar kalibi vardi kirilip duruyordu metalini yapmistim bulursam fazladan sana atarim olmadi caglar avdan al bir tane ali beye soyle gonderir

Yorum yap

Re: rebel ip bırakma dili(yardımm)

cevaplar için teşekkürler en yakın apnea bayi aradım metal olanlarından takılıyormuş

Yorum yap

deniz09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Dil nasıl kırıldı acaba?Bende yeni rebel aldım aynısının başıma gelmesinin istemem:(
                      kalama misinesi fazla sertti,dilin kırılıcağını tahmin edemedim,bundan sonra daha dikkatli olucam fakat,zaten metal yaptırcam kırılmaz heralde:)

Yorum yap

kendim takabilirmiyim bunu bilmiyorum,zahmetli bir işe benziyo gibi,kabzeyimi söküyoruz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X