Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pathos lazer open carbon

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pathos lazer open carbon

Pathos ve budak zıpkın arasında çok gelip gittim sonunda bunda karar kıldım. Ben maksimum altı metreye daldığım için üzerinde gelen çift 17,5 lik lastikler 16 lık dunlop lastiklerle deyiştirildi. Zıpkınla ilgili yorumları için Osman Kemal ÖZCAN beye, siparişimi kısa sürede temin edip defalarca aramalarıma sıkılmadan cevap veren Ozan ÖNEN beye saygılarımı iletiyorum.

Cevap: pathos lazer open carbon

Çok güzel zıpkın, hayırlı uğurlu olsun. Bol trofeli avlar dilerim.
    sigpic
    Turgut Üyrü?
    1977 - 0 RH (-)
    Mu?la - Dalyan
    ?stanbul - ?i?li
    Mail: [email protected]
    Tel: 0542 789 23 24

Yorum yap

Hayırlı olsun ve şans getirsin.Bende bu zıpkından almayı düşünüyorum.Neden budak değilde bu zıpkını seçtiğinizi öğrenebilirmiyim.bir de denedinizmi zıpkını nasıl performansı?

Yorum yap

giresun daki arkadaşlarım kullanıyorlar yeni aldılar çok güzel bir zıpkın olduğunu söyledi ikiside hayırlı olsun..

Yorum yap

Güle güle kullanın harika görünüyor çok etkilendim cidden.Bu ürünün aynısı 90'lık olanı mevcutmudur acaba bilginiz var mı?

Yorum yap

Deniz Cura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Güle güle kullanın harika görünüyor çok etkilendim cidden.Bu ürünün aynısı 90'lık olanı mevcutmudur acaba bilginiz var mı?
            90 ligi mevcut abi bu tufegin :)

Hayirli olsun guzel tufek ..
            Ak?n Ege
            ?zmir/Kar??yaka

Yorum yap

Hayırlı olsun...

Tüfeğin fiyatı nedir, öğrenebilir miyiz?

Yorum yap

okayatti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hayırlı olsun ve şans getirsin.Bende bu zıpkından almayı düşünüyorum.Neden budak değilde bu zıpkını seçtiğinizi öğrenebilirmiyim.bir de denedinizmi zıpkını nasıl performansı?
                Ben sığda avlandığım için bu zıpkını aldım. Aklımda hep budak ahşap zıpkın vardı ama sığda balıklar derine göre çok hareketli ve kara kıyıda ahşabı harcamak istemedim. Zıpkını henüz denemedim Alanya`da deniz biraz kötü birkaç gündür.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X