Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pathos Pro Open 110 Yeni Zıpkınım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pathos Pro Open 110 Yeni Zıpkınım

Arkadaşlar bir süredir araştırıyordum sonunda bunda karar kıldım. Sec sub thunder kullanıyorum ona kıyasla daha hafif geldi bana üstelik o tüfeğim 85'lik bu ise 110. Yine thunder'a göre daha narin geldi pathos bana ince kibar duruyor. plastik kısımlar sanki biraz zayıf gibi pek zorlamaya gelmez gibi duruyor umarım öyle değildir. tabi bunlar karada ilk gözlemlerim daha suda deneme fırsatım olmadı ama pathosun görüntüsü bile çok avcı duruyor.

en beğendiğim yanlarından birisi sharkfin ve ters kelebek şişin tam faya denk gelecek şekilde ayarlanmış olması, böylece kelebek kafanın ucunda durarak açılmıyor. güzel düşünülmüş pratik bir özellik. Daha iyileri sizin olsun umarım güzel avlar yapar ve paylaşırım.

Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Cevap: Pathos Pro Open 110 Yeni Zıpkınım

gayet güzel bir tüfek almişsin ben marmarada 82 cm kapali kafa kullaniyorum işimi görüyor acik kafada tek 19 mm lastik alsaymişssin daha iyi olurmus (marmarada dalacaksan eger çift lastige gerek yok diyebilirim... ege ve akdeniz için ise karar tabiki senin) ama güzel seçim.... bol kanli avlarin olmasi dilegiyle...
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Yorum yap

teşekkürler, ege-saros için aldım bu tüfeği. amacım uzak hedeflere net isabetli atışlar yapmak.
      Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

hayırlı olsun çok güzel tüfek...
        U?ur M?MAR 1987 SOMA
        cayman E.T 105

Yorum yap

Teşekkürler daha güzelleri sizin olsun
          Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Hayırlı olsun aynısından kullanıyorum, tek kelime ile jilet gibi zıpkın. Güzel tercih yapmışsınız, sizi utandırmayacak bir tüfek.
            F.YALCIN 0 Rh (+) Zafer TAN CcC NAZIM YILMAZLAR

Yorum yap

Efekan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hayırlı olsun aynısından kullanıyorum, tek kelime ile jilet gibi zıpkın. Güzel tercih yapmışsınız, sizi utandırmayacak bir tüfek.
              Cok teşekkürler. Ben de sabirsizlaniyirum denemek icin
              Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Hayırlı olsun, gerçekten güzel tüfek...
                U?ur OMAY / 1962
                Çankaya / ANKARA
                [email protected]
                0.533.511 75 57

Yorum yap

güzel zıpkın. hangi mağazadan alındı.
                  https://www.youtube.com/c/ÖMERBIRAK
                  M.E.B
                  mu?la-1981

Yorum yap

fiyatı nedir acaba
                    PiriReis07
                    Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Yorum yap

İmrozsub istanbuldan aldim. Kadir abi hazırladı tüfeği. Fiyatı net olarak söylemeyeyim ama makarasiz tek lastik boş tüfek fiyatına makaralı, 50 m ip, çift bleu lastikli ve 6 taksit aynı fiyata geldi. Bu da yaklaşık %20 indirimli aldım diyebilirim. Kadir abiye teşekkürler tekrar. Almak isteyen olursa yardımcı olacaktır. Bende isterseniz arar yardımcı olmasını rica ederim, su an guzel indirimler var.
                      Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

haftasonu saros'a gittim yine tutturamadık havayı, gerçi biliyordum ama yine gittim. pazar saat 12:00 civarı yağmur hala dinmemişti bende gözümü karartıp attım kendimi denize. yaklaşık 40 dkyağmur ve dalg ile çarpıştım sonra birden sanki denize kamyon kamyon balık döktüler. kafamı kaldırdığımda yağmurun dinmiş olduğunu gördüm. yeni tüfeğimi bolca deneme şansım oldu. tüfek sanki karbon gibi hafif ve bileği yormuyor. ancak bu durum dalgalı denizde benim için dezavantaj oldu. tam nişan alıp atacağım zaman bi dalga vuruyor hop gitti av. çok ıska atışım oldu ama sağlık olsun tüfeğe alışma diyelim. belki 10-12 atış yapmışımdır çalkantılı denizde ama sadece bir tane avım oldu orta boy bir sargoz vurdum. levrekleri denk getiremedim, bir kalamarıda vurdum ama kaçırdım.

yağmurda yüzmek çok keyifliydi, tüfek canavar gibiydi çok beğendim, pathos pathos diye övdükleri kadar varmış gerçekten.
                        Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

qwert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          İmrozsub istanbuldan aldim. Kadir abi hazırladı tüfeği. Fiyatı net olarak söylemeyeyim ama makarasiz tek lastik boş tüfek fiyatına makaralı, 50 m ip, çift bleu lastikli ve 6 taksit aynı fiyata geldi. Bu da yaklaşık %20 indirimli aldım diyebilirim. Kadir abiye teşekkürler tekrar. Almak isteyen olursa yardımcı olacaktır. Bende isterseniz arar yardımcı olmasını rica ederim, su an guzel indirimler var.
                          fiatın net olarak söylenmesi sakıncalı olan magazalardan alışveriş sağlıklı olmaz herkese ayrı fiyat varsa demekki birileri keriz yerine konuluyor demektir. Saygılar....
                          PiriReis07
                          Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Yorum yap

Yavuz KEPİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            fiatın net olarak söylenmesi sakıncalı olan magazalardan alışveriş sağlıklı olmaz herkese ayrı fiyat varsa demekki birileri keriz yerine konuluyor demektir. Saygılar....
                            biraz önyargılı konuşmuşsunuz olayın aslını bilmeden. İmrozsub'ın sahibi Hakan Bey ile tanışıklığımız var çok yakın bir arkadaşım akrabası olur ayrıca. bu sebeple bana verdiği fiyat ekstrem bir örnek olacağından yazmak istemedim. sonuç olarak maliyetine belki de zararına vermiş de olabilir. ben böyle bir fiyatı buraya yazarsam herkesi yanıltmış olurum. bu sebeple de yazmadım. ben fiyat yazmadım diye ticaretle uğraşan birisini de hemen karalar gibi "güvenilir değil" demek doğru değil bence.

kimseye zorla malzeme satmıyor hiç bir dükkan, zaten herhangi bir malzeme alacak kişi sayısız yerden araştırma yapıp fiyat bakıp öyle alıyor. kimse kazıklanmaz bu devirde yani özetle. piyasa yeterince şeffaf. amacım imro'zu ya da başkasını savunmak değil, zaten yeni tüfek aldığım için sevincimi paylaşmak ve fikir almak için açmıştım bu başlığı ama yapılan haksız eleştiri sebebi ile açıklama yapmak zorunda kaldım.

Ayrıca özelden yazan tüm arkadaşlara da Kadir abi'ye yönlendirdim ve ismimi vererek indirim yapmasını rica etmelerini söyledim. gerekirse malzeme alacak arkadaşlar için telefon edip yardımcı olmalarını da rica edeceğimi söyledim. sanırım daha fazla yapabileceğim bir şey yok.
                            Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

arkadaşlar merhaba,

bir sorum olacak, aldığım bu zıpkında makaradan gelen ip ve misine şiş üzerinde var olan 3 finden 2.sindeki deliğe klipslenmiş durumda. en arkada da normal misine geçecek delik var. bu şekilde yapılmasının özel bir sebebi var mı yoksa tamamen tercih meselesi mi performansla alakalı mı?
                              Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X