Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Sezona Yeni Zıpkın :) Seçim için yardımlarınızı bekliyorum.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni Sezona Yeni Zıpkın :) Seçim için yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba

10 mt civarı avlanıyorum 100 veya 110 luk bi tüfek almayı düşünüyorum agaşon ve kule tekniklerini kullanıyorum. bölge kuzey ege.

çift lastik kullanıcam.

Açıkçası bu yıl tüfeğe çok para verme niyetinde değilim :) 300 lira cıvarı kararımdır tabi biraz geçebiliriz.

Omer cayman 100 lük - Pathos Standart-Seac sub Thunter- Seac sub bolt almayı düşündüğüm tüfekler arasında..

Sizin ekleyebileceğiniz zıpkın var mıı önerileriniz nelerdir ?? veya saydığım zıpkınlardan hangisini tavsiye edersiniz...

teşekkürler...

Cevap: Yeni Sezona Yeni Zıpkın :) Seçim için yardımlarınızı bekliyorum.

birde yakayasub varda aklımda pek bilgim yok modellerle ilgili :) meraklaa beklıyorum yorumlarıı

Yorum yap

Bende arda yeni sezonda nasıl bir tüfek almalı nezaman konu acar diye bekliyordum :)Arda ben bu senede aynı cevabı verecem al bi ahşap kurtul:icon_lol:

Yorum yap

Hf oneririm dostum 100 luk ;)
        Ak?n Ege
        ?zmir/Kar??yaka

Yorum yap

hf 2 camo

Yorum yap

TC Kaan ERTUNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bende arda yeni sezonda nasıl bir tüfek almalı nezaman konu acar diye bekliyordum :)Arda ben bu senede aynı cevabı verecem al bi ahşap kurtul:icon_lol:
            :D :D hahaha ağabeey ahşap alacam en sonunda da cesaret edemıyorum ağır filan gelir dönmez suyun altında :D ondan korkuyorum

Yorum yap

Chuckie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hf oneririm dostum 100 luk ;)
              hf mi pathos mu diyerek en en en çıkılmaz polemik soruyu soruyorum :)

Yorum yap

ardAvcioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hf mi pathos mu diyerek en en en çıkılmaz polemik soruyu soruyorum :)
                Kullanma veya inceleme sansin varsa eline iyi oturani hosuna gideni almalisin ikiside guzel tufek.. Bende cok arastirmistim hf den yana oldu tercihim
                Ak?n Ege
                ?zmir/Kar??yaka

Yorum yap

Chuckie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Kullanma veya inceleme sansin varsa eline iyi oturani hosuna gideni almalisin ikiside guzel tufek.. Bende cok arastirmistim hf den yana oldu tercihim
                  ya hf alıcam yada salvımar voodoo

Yorum yap

Yakayasub güzel tüfektir 10-15 lik avlarda çok rahat işini görür karşısında hf var tabi unutmamak lazım güzel tüfek ama çift lastik kullanıcam diyosun bu demek kütleyi arttırmak kütle artarsa ne olur hareket sağa ve sol için azalır ama vodoyu çift lastikle denemedim teper mi o konuda fikrim var ileride e.t al derim ama bu sene vodo işini görür hf de sıkıntın çıkarsa taaaa italyaya gidecek bir tüfek fakat vodo istanbulda rahat halledilebilir ama senin kararın hangisi içine sindiyse onu al.
                    Mert gül?an sefehisar ya?:20

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X