Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kolay Kurulan Zıpkın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kolay Kurulan Zıpkın

Arkadaşlar böyle bir ürün geliyor, ilgililere duyurulur.

zıpkında devrim yapmışlar manivela sayesinde kolay kurulum sağlıyor anladığım kadarıyla

Seamaxx easy loading speargun - underwater spearfishing - Products
    Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Cevap: Kolay Kurulan Zıpkın

değişik bir ürün ama , bence bizler eski sistemi değişmeyiz tek seferde kurmak daha iyi :)
    gördüğüm kadarıyla 3-4 sefer kolu çekmek gerekiyor.
    sigpic
    Co?kun TEKE , 04-05-1977 , MAN?SA / Merkez

Yorum yap

lazerli zıpkın çıksa bile ileride, mutlaka klasik lastikli zıpkınım olurdu :)
      Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Yazlığımızda 83 yaşında bir turgut amcamız var zamanın en iyi dalgıçlarından özellikle Mudanyanın kaymağını yiyen isimlerden yaşı ilerledikçe zıpkın kurmakta zorlandığı için kendisine yıllar önce roller zıpkın yapmış. Ve bu zıpkını kendi kafasından tasarlayarak oluşturmuş ben 3-4 yıl önce bu tüfeği gördüğümde fazla ilgilenmemiştim şimdi rollerların yaygınlaştığını gördükçe yaptığı işin ne kadar güzel olduğunu anladım. Tüfeğin alt kısmına dönen lastikleri germek için bir mandallı sistem var üzerinde diş gibi yuvalar olan bir çubuk üzerinde bu mandal ilerliyor ve mandalı geri çektikçe kitliyo ve geri bırakmıyo kurulumun basitliğini size anlatmam mümkün değil bu yaz kısmetse Turgut amcamı görebilirsem fotolarını detaylı olarak çekip Argeci arkadaşlarla paylaşıcam. Bu linkteki sistemden çok daha basit ve etkili.
        samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

alt kısmındaki destek bu kadar inceyse kolay kırılan zıpkın olabilir
          U?ur ATILGAN
          Bornova/Didim/Nazilli

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X