Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hangi zıpkını alsam? Seac X-Fire ? Apnea Rebel?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hangi zıpkını alsam? Seac X-Fire ? Apnea Rebel?

Herkese Merhaba arkadaşlar,
    şuan kullandığım zıpkın Apnea PowerPoint 75 kapalı kafa bir zıpkın. Çok alışmama rağmen yetersiz olduğunu düşünmeye başladım. En büyük sebeplerinden biride makarasının olmaması ve menzili,

Almak isteyip de kararsız kaldığım iki zıpkın var,
    1- Apnea Rebel Açık Kafa 90'lık ( Apnea Rebel Açık Kafa Zıpkın / 90 cm - DenizDukkani.com 213TL)
    2- SeacSub X-Fire 85'lik ( DenizPusulası 289TL)

Apnea'ya alıştım. Fakat X-Fire ile ilgili olumlu şeyler okuyorum.

Yorumlarınız benim için çok değerli arkadaşlar.:confused1:

Cevap: Hangi zıpkını alsam? Seac X-Fire ? Apnea Rebel?

x fire kullanmadım rebel kullandım sattım orjınal kombınasyonu benı tatmın etmedı atısları yorgundu hemde fazlasıyla ama x fıre daha ustun oldugu soylenıyor

Yorum yap

Teşekkür ederim Ahmet Bey,
      kafamda netleşti bişeyler.

75 likten x-fire 95 liğe geçersem zorlanırmıyım?

Yorum yap

zorlanmazsiniz hangi denizde avlaniyorsunuz bilmiyorum ama 95lik tufek herzamn daha iyidir. imza kismini doldurun sizi taniyalim
        Su Ürünleri Müh.-E?itmen ve Rehber Dalici
        Cihan ATAHAN/?ZM?R/1984
        e-mail:[email protected]
        www.antakyadangelsin.com online satis

Yorum yap

Teşekkürler Cihan,
          Akdeniz'de avlanıyorum.
          Agaşon yapmayı severim :) Azıcık uzun boylu olsam 115-120 lik zıpkın alırım.
          Boy 1.70 olunca kolda ona göre.

Yorum yap

Tartışmasız X-Fire

Yorum yap

300 lira civarına çıkıyorsanız temiz, ikinci el, makaralı, sorunsuz bir pathos pro 90lık zıpkın alın derim.
              http://www.zipkinci.com/zipkin-satis...-makarali.html
              1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür.:thumbup1: (George Carlin)

Yorum yap

x fire iyidir aliminyum düz gövdeli tüfekler içinde en başı çeken tüfeklerden gelir bana göre malzeme kalitesi özellikle açık kafadaki ipi sıkıştırma özelliği çok iyidir acil atış yapmak gerektiğinde ipi kafada atlatıp sıkıştırıp misineyi toplamadan atışa olanak verir. Rebelle bence kıyas bile olmaz yüzerliliği rebelden çok iyidir ayrıca.
                samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

Arkadasim 2 zipkinida gec git dogru duzgun bi zipkin al ne biliim git omer hf al cressi geremino al seatec al pathos al baska zipkin mi kalmadi abi seac sub ne alaka

Yorum yap

bende apnea rebel var arkadaşımda seac-sub 85 lik zıpkın var komple takımıda seacsub paletlere kadar , Ben seac-sub markasını o gün ilk defa gördüm ve APNEA HİKAYE bu zıpkının yanında tüfeği rahatlıkla çevirebilirsin ve nokta atışları çok stabildir . ömürlük zıpkındır .. bende durumumu düzeltince rebeli satıp seac-sub almayı düşünüyorum . malzeme kalitesi çok iyi düzeyde .omer cayman 90'da kullandım 1 yıl , ondan daha güzel ve daha rahat diyebilirim,pathos ve diğerlerini kullanmadığım için onlar hakkında bilgim yok.

Yorum yap

Seac sub x-fire in tetik mekanizmasini ip birakmasini govde yapisini gunumuzun iyi zipkinlariyla kiyasla bi arastir ne demek istedigimi anlicaksin !

Yorum yap

İlginize teşekkür ederim arkadaşlar,
                        Dün itibariyle X-fire 95 sahibi oldum. Heycanlıyım. ilk defa böyle güzel bir zıpkına sahip oluyorum. Kabzası tam elime göre.
                        okuduğum ve duyduklarıma görede nokta atışı yapılabiliyormuş.
                        Deneyim ve izlenimlerimi ilk fırsatta sizlerle paylaşacağım.

Bakalım alışabilecekmiyim açık kafaya :)

Yorum yap

Hayırlı olsun güzel seçim yapmışsınız güle güle kullanın :)darısı başımıza artık :D

Yorum yap

Doğru seçim yapmışsın, benim de beğendiğim tüfeklerden biridir.
                            İnsan bir tüfeğe alışıp genelde o tüfeği kullanacaksa ki doğru olanı da budur bence, bu tüfek fena bir seçim değil.
                            Sea you...

Serdar ALTINB?LEK

Yorum yap

Gordugum kadariyle benim tavsiyelerim size pek bisey ifade etmemis ama yinede hayirli olsun umarim sonradan uzulmez iyi gunlerde ve avlarda kullanirsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X