Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ağırlık ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ağırlık ?

ustalarım bu işi 1 yıldır yapıyorum suda en fazla 40 saniye nefes tutuyorum.şuana kadar ağırlık kullanmadım ağırlığa gerek var mı en fazla 4 metre de avlanıyorum en keyif aldığım yerler 1 metre otluk alanlar.

Cevap: ağırlık ?

Elbisesiz dalis yapiyosaniz agirliga gerek yok. Ama elbise ile yapiyosaniz dalislarinizi agirliga ihtiyac olacaktir. Yoksa btamazsiniz. 1 yildir nasi gerceklestiriyosunuz ki dalislarinizi?
    BEŞİKTAŞ

Yorum yap

elbisesiz dalıyorum ama elbise alıcam sportech 100 tl ağırlıkta alıcam o zaman diğer arkadaşların yorumlarınıda alıyım bide elbise 3mm

Yorum yap

kilonuzu falan yazmanız gerek bunun bilgisini almanız için. 0-3 metreler için biraz fazla ağırlık gerekebilir.

Yorum yap

elbise olmasada sığ dalışlarda ağırlık takmak gerekebilir çok zayıf değilseniz.boy kilo yazarsanız daha iyi olur elbisesiz bu iş olmaz güney yanıgı herhangi biyere çarpma olasılığınızda var yani vücudunuz zarar gürebilir elbisesiz
          Erman Doyum
          13-07-1984
          ÇE?ME/?ZM?R

Yorum yap

boy 1.70 kilo 55

Yorum yap

e tabii normal, ağırlık olmadan dipte kalmaya çalıştıgın için hareket ediyorsun, öyle oluncada vücut oksijen harcıyor. sonuc 40sn :)
              her şekilde ağırlığa ihtiyacın olur. google dan aratırsan "dalış ağırlık hesaplama" falan diye boyuna kilona elbisenin kalınlıgına göre , yaklaşık sonuçlar bulabilrsin.
              Cenk ALTA?
              1977 / Ankara

Yorum yap

eyw kardeşim bitane alıcaz o zaman kaç tane takalım internette 5 yazıyor 2 kg falan mı yoksa 1 kg lik mi

Yorum yap

elbisesiz dalıyorsan sağa ve sola 1 er kg lık ağırlık tak dal. elbiseyle dalıyorsan 4-5 kg yeterli olur.
                  https://www.youtube.com/c/ÖMERBIRAK
                  M.E.B
                  mu?la-1981

Yorum yap

bilgili arkadaşları bulmuşken birşeydaha soruyım zıpkını 90 lık olarak plastik kanal mı yoksa 82 lik kendinden kanal mı tavsiye edersiniz metal palamut kullanıcam tek lastik

Yorum yap

90lık kendinden kanallı
                      https://www.youtube.com/c/ÖMERBIRAK
                      M.E.B
                      mu?la-1981

Yorum yap

90 da kendinden kanal yok apneada depoda 1 tane 82 lik kendinden kalmış gerisi plastik kanal

Yorum yap

elbise, ağırlık, zıpkın iyi de öncelikle bir bıçak edinmeni tavsiye ederim, ikincisi eldiven.
                          Eldiven olmadan zıpkını (hele metal palamutlu zıpkını) deneme amaçlı dahi kurmayın.
                          sigpic

?ener BANDIRMA
                          ?stanbul - 1972
                          60 sn yeterli.

Yorum yap

55 kg de 2- kg agirlik elbisesiz yeterli gelir. bana soracak olursan kendinden kanalli tüfek plastik kanalliya göre daha iyidir . 82 cm ege denizinde kisa gelecektir 90 cm olsun plasitk kanalli olsun...
                            ONUR ALTINKOÇ
                            1985 ?STANBUL

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X