Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kombinasyon ve zıpkın tercihi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kombinasyon ve zıpkın tercihi

abilerim kardeşlerim aranıza yeni katılıyorum bir kusurum olursa özür dilerim.Normalde 1 yıldır dalıyorum fakat yeni sayılırım gelelim konuma apnea rebel alıcamtım almaya karar verdiğimde iki çeşit olduğunu öğrendim 1. kendinden kanallı eski model 2.plastik kanallı yeni üretilen ben bu zıpkınları palamut olarak ip boğma yapıcam.kendinden kanallı buldum bir tane 82 lik zıpkın kabze falan biraz sararmış o çıkar heraldede.

şimdi hangi rebeli alıyım kendinden kanal mı yoksa plastik kanal mı ?

Bunu ben apnea shark fin 115 yada 130 luk 6.75 mm şiş ve boğma lastik iyi midir bu şekilde alıcaktım.Kullanan arkadaşlar kendinden kanallı yada plastik memnunlar mı forumunuzda okudum biraz bilgi edindindim.

Cevap: kombinasyon ve zıpkın tercihi

yorum ?? olan yok mu

Yorum yap

kardesım rebel alda kendınden yada plastık kanallı fark etmez aldıgın zaman 105-yada 110 luk sıs al 130 luk cok kalın gelır ayrıca 6.35 veya 6.50 kalınlık olması lazım tek lastık cressı olarak kombınasyonu kr tatından yenmez sararan kabzeyı metıl etıl ketolle temızla bulamassan aseton dene olmaı camasır suyuna at beklesın sıyah plastıklerı atma yoksa erır

Yorum yap

Usta bakıcamda 115lik var farklı boy yok sonra kalınlıkta 6'75 apneanın tek şişi sharkfin olarak
        asıl konu 82 ilk kendinden kanallı buldum 1tane yada 90 lık plastik kanal ?

Yorum yap

kardesım sen 90 lık eger cok dalıyorsan bırsure sonra 82 lık yetmemmeye baslıcak alacagın sıs kafadan 25-30 cm en fazla uzun olsun yoksa dengeyı bozarsın

Yorum yap

Her gün yazlıkta dalıyorum 82 lik kendinden kanallı diye tercih ettim boyum 1'62 90 plastik kanal mı diyorsunuz kendinden kanal daha iyi değil mi

Yorum yap

orjinalini bozmıyım mı direk plastik kanal 6,5 mm şiş 18mm lastik çevirme metal palamut

Yorum yap

yorum yok mu ustalar

Yorum yap

Bu konuyu ben de takip etmekteyim rebel open 100 lük zıpkınıma yeni lastik almayı düşünüyorum 18 lik lastikler için lastik boyu hakkında da tavsiye verebilirseniz sevinirim.

Ayhan abi ben rebeli aldığım gibi hiç modifiye yapmadan uzun süre kullandım.Kendi üzerindeki kombinasyonla alışınca gayet isabetli ve yeterli atışlar yapabilirsiniz.Bence öyle bi deneyin sonrasında modifiye yapmayı düşünün.Yalnız benim kullandığım boy 100lük, 82 ve 90 lıklarda durum farklı olur mu bilmiyorum.
                  EREN YILMAZ ÇABUK

KABATA? ERKEK L?SES? -- EGE ÜN?VERS?TES?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X