Duyuru

Gizle
No announcement yet.

apnea rebel mi yakayasub yakuza mı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• apnea rebel mi yakayasub yakuza mı

Arkadaşlar üstadlarım bu zıpkınlar kara kıyı avı için ideal midir. Zıpkınların performansları nasıldır en fazla 1 metre ila 4 metrede avlanıyorum gerek ani çıkan balığa hareketli olan kefale falan...
    Kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirler mi
    Mert gül?an sefehisar ya?:20

Cevap: apnea rebel mi yakayasub yakuza mı

Sevgili kardeşim ,
    Apnea competition - powerpoint - rebel modellerini incelemeni öneriyorum.
    sevgilerimle...

Yorum yap

yok mu yorum kullanan yok mu

Yorum yap

Yakuza kullanan birisi olarak tavsiye edebileceğim bir zıpkındır.Ben zıpkına sadece makara taktım onun dışında hiç bir değişiklik yapmadım ve memnunum.S 45 veya omer power lastik kombinasyonunu denemeyi düşünüyorum ve inanıyorumki atışlar dahada güçlenecektir.
        Cem UYGUN
        Pathos Open Pro
        Sj4000
        A Rh+
        1978
        Alt?nordu / ORDU

Yorum yap

amarok kullanan var mı

Yorum yap

ben 1 haftadır 95 amarok kullanıyorum açık kafa makarasız tek kurmaya ancak yetişiyorum:) ikinci çentik te kuramadım kurulur tabiki ama tekindeki menzil de oldukça iyi

fakat daha üstadların amarok olarak kulanım bilgileri deneyimlerini bende merak ediyorum bu forumda her konuda bilgi bulmak harika

örn:orjinal lastik tek den çift lastiğe nasıl ayar yapılır tavsiye bir de şişi sağlam durmuyor kaç mm ve daha farklı sağlamlıkta bir şiş önerilen nedir

Yorum yap

hemşerim amaroktan uzak dur..power poınt ve rebeldeki başarısı amrokta fiyaskoya dönüşmüş..)))

Yorum yap

Zıpkını hızlı hareket ettireceğim diyorsan apnea power point al. kalamar gövdelerde hızlı çevirmek zor oluyor. Bende her 2 zıpkında var :) denizdeki görüş mesafesine göre zıpkını değiştiriyorum. Amaroka alışma kolay olmadı :)
                Sava? EL?AÇIK
                KUZEY EGE AVCILARI
                Edremit - 1964-
                0505 483 63 49
                0266 392 11 65

[email protected]
                sigpic

Yorum yap

bos ver ıkısınıde al patoss yıllarca kullan
                  cengiz doluca 23 03 1982 istanbul
                  0544 353 53 90
                  ssi serbest dal?? level2

Yorum yap

arkadaşlar üstadlar bu haziran civarı olaya yeniyken şuanda bu zamana kadar hafda 4 dalışlan geçiridm bayadır netim olmadığı için giremiyordum suyun altına nasıl inilceğindeki korkuyu sorunu vs detayları yavaş yavaş yenmek en doğrusu belki ama sorunum şu apnea güzel bir zıpkın amarok 95 liğe neden alışamadım inanın çok iyi trofeleri vuramadım ::::?:(
                    ilk zıpkınım 75 mokan gibi amator zıpkınlan balık aldımın 10/1 ni alamadım belki hiç nerdeyse alamadım kurallar harici balık için tetik düşürme heveslisi değilim ben bu zıpkının hala iyi bir tarafı oldunu düşünüyorum ama sorun aılşamadığımındanmı yada bu zıpkının bir kaç detayını daha kavrayamadımdanmı kalamr amarok kulanıcılarının nacizane yorumunu bekliyorum nişangah üzerinde uzun menzile 5 metreye atış yaptımda iyi harekeli avda ise dier zıpkınların arasındaki uyumsuzluk muhakkak bende ama hala çözemedim bir kaç dalıştan bahsetmiyorum sabırlıyım
                    belki 14 25 metrelerin agaşaon zıpkını ama 8 mtrede iyi ve çok hazır birkaç trofeyi inanılmaz rahatken kaçırdım erken tetik düşürmüşde olabilirim ama nişan tam netti ben kulanan alışanların beğendiği bir zıpkın oldunu biliyorum ve bu 3 aylık kulanımım dan sonraki yorumuma cevap arayışımdır saygılarımla size
                    Konu bulserkan tarafından (https://zipkinci.com/member/44371-bulserkan Saat 06-12-2013, 21:57 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Savaş ELİAÇIK (savasbalikesir) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Zıpkını hızlı hareket ettireceğim diyorsan apnea power point al. kalamar gövdelerde hızlı çevirmek zor oluyor. Bende her 2 zıpkında var :) denizdeki görüş mesafesine göre zıpkını değiştiriyorum. Amaroka alışma kolay olmadı :)
                      zannedersem geçen yetişemedim işim vardı ssk burunda dalışa geldinizde tenışmak istemiştim ben sizi görmüştüm yaz sonunda idi yanılmıyorsam inşallah yakından da tanışırız bu hafta pazargünü sabah suyunda ayvalıkta olucaz bekleriz abi

Yorum yap

bulserkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar üstadlar bu haziran civarı olaya yeniyken şuanda bu zamana kadar hafda 4 dalışlan geçiridm bayadır netim olmadığı için giremiyordum suyun altına nasıl inilceğindeki korkuyu sorunu vs detayları yavaş yavaş yenmek en doğrusu belki ama sorunum şu apnea güzel bir zıpkın amarok 95 liğe neden alışamadım inanın çok iyi trofeleri vuramadım ::::?:(
                        ilk zıpkınım 75 mokan gibi amator zıpkınlan balık aldımın 10/1 ni alamadım belki hiç nerdeyse alamadım kurallar harici balık için tetik düşürme heveslisi değilim ben bu zıpkının hala iyi bir tarafı oldunu düşünüyorum ama sorun aılşamadığımındanmı yada bu zıpkının bir kaç detayını daha kavrayamadımdanmı kalamr amarok kulanıcılarının nacizane yorumunu bekliyorum nişangah üzerinde uzun menzile 5 metreye atış yaptımda iyi harekeli avda ise dier zıpkınların arasındaki uyumsuzluk muhakkak bende ama hala çözemedim bir kaç dalıştan bahsetmiyorum sabırlıyım
                        belki 14 25 metrelerin agaşaon zıpkını ama 8 mtrede iyi ve çok hazır birkaç trofeyi inanılmaz rahatken kaçırdım erken tetik düşürmüşde olabilirim ama nişan tam netti ben kulanan alışanların beğendiği bir zıpkın oldunu biliyorum ve bu 3 aylık kulanımım dan sonraki yorumuma cevap arayışımdır saygılarımla size

Amarok 95 evet agir bi zipkin fakat kotu bi zipkin diyemeyiz sis 2metreden sonra asagi cekiyodu bu arada bende amarok 95 kullaniyorum ben kelebegi ters kelebek yapinca atislar baya bi duzeldi tavsiye ederim

Yorum yap

Apnea amarokun 85lik 95lik ve şuan 105liğinii kullanıyorum gayet güzel çift lastik 16lık la kombine edilmiş deriin ve berrak sularda gerçekten güzel bir zıpkın ve şuan 100 lük rebel kullanıyorum son 1 aydır on numara bir zıpkın bence fiyatıda gayet uygun atışları mükemmel ben özellikle rebele daha çok ısındım boru gövde yüzlük çok süper
                          PiriReis07
                          Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Yorum yap

PiriReis07
                            Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Yorum yap

pathos al arkana bile bakma
                              peynir ekmek gibi gidiyor:thumbup1:
                              AVUKAT DURAL? SERTBA?
                              1983
                              ANTALYA/DEMRE
                              PAD? : discover,scuba diver,open water.emergency first response,rescue diver
                              CMAS:1 y?ld?z dal?c?
                              05323084386
                              En iyi AVCI eve sa? salim dönen AVCIDIR. Dal?n SA?LICAKLA :)
                              [email protected]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X