Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Deep-Ex 5.5 mm elbise

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Deep-Ex 5.5 mm elbise

Dün bir dalış magazasında (satıcının söylediğine göre Beuchat lisansı ile üretilen) Deep-Ex marka kamuflajlı 5.5 mm içi open cell ve titanyum kaplamalı dizlerde kevlar ve gögüste dayama pedi olan 1 elbise gördüm..Titanyum kaplı olması ısı yalıtımı bakımından + bir fayda sağlar mı? Normal open cell lere göre daha kaygan..Sanki giyilmesi daha kolay olur gibi geldi.. Bu elbiseyi duyan gören ya da deneyen var mı? Fiyatı da baya bir makul geldi bana..120 € dan satıyorlar 2 yıl garantisi var...
    Sertan SAVA? - ?stanbul

titanyum ısı bakımından bir +
    fakat rahat hareket konusundaysa - (bildiğim kadarıyla)

Yorum yap

arkadaslar genellikle bilnen bri olayı anlatcam
      titaniumun usuyu muhafaza ettigi dogru fakat bilnenin aksine söyle oluyor ingiltere kraliyet donadnması termal kamerada dalgıclarının suyun sutune cıktıgında gozukmesını ıstemıyor ve titeniumla kıyafeti akplıorlar bakıoalrki tinatnium termal rediasyonnnu yansıtmıyor termic kelimesi ısı yalıtımını artırmıyor ama artısı yokmu var bakteri tutmayan türleri mevcut daha kaygan oduguda dogru saha saglamdır titanium hakkındaki bilgileri sportec magazası sahiplarinden ogrendim marc valantine elbislerdede var bana o işin espirisi dediler abartılgıdıgı gibi dilmiş yani
      bu arada sonerdenizin malıdır deepex yani beuchata alakası yok onlar öle diolarlar sorarım size beuchat nie yan sanayi elbisesinin yapılmasına izin versin ticaret yalanı bunlar

Yorum yap

................................

Yorum yap

olabilir benim yanımda kız arkadasım ve paladin(tolgahan)vardi

Yorum yap

..............................

Yorum yap

doğrudur sani ben daha geçmişgibi hatırlıorum bu arada msn [email protected] forumu işgal etmeyelim atıcaklar :))

Yorum yap

merhaba arkadaşlar.Benim bir elbiseye ihtiyacım var
                Rainbow o elbiseyi hangi mağazada gördün adres verebilirmisin.
                Dün bir dalış magazasında (satıcının söylediğine göre Beuchat lisansı ile üretilen) Deep-Ex marka kamuflajlı 5.5 mm içi open cell ve titanyum kaplamalı dizlerde kevlar ve gögüste dayama pedi olan 1 elbise gördüm..

Yorum yap

elbise soner denizde arakdasım
                  ama yılmazın elbiselerinde bir bakd erim yeni modelleri gayet gzl

Yorum yap

depex

slm ertan elbisenin fiyatı uygun olabilir beuchat elbiseleri dünya markası iyi kaliteli benimde bu yeni ürünlerden haberim var gidip gördüm ayrıcada 10 euro fiyat düşmüş ama titanyum iç yüzeye kaplanmaz buna aldanma ısı yalıtımı için neoprenin içinde olması gerekir fiyat uygunluyundan almak istersen alabilirsin uyarayım vucutta alerji yapabilir çünkü başka marka aynı özelliklerde bir ürün kullandım vucudumda kırmızı büyük lekeler kaşıntı yaptı anlıyacagın cok rahatsız edici durum ayrıca titinyumlu elbiseyi bir sezon kullandıktan sonra titanyummu deyeyim boyamı diyeyin cıkıyor elbisenin üstünde gördügün gümüş renk gidiyor sana tavsiyem daha iyi bir elbise bakabilirsin kendine iyi bak iyi dalışlar.......

Yorum yap

elbise

Denizler hayırlı avlara vesile olsun...
                      Yeni elbise alacaklara biraz tavsiye vereyim. Titanyum denilen malzemeye sakın aldanmayın. Dünyada bu işi doğru dürüst yapan bir Yamamoto vardır. Onun da fiyatı 350 dolardan ucuzsa sahtedir , aman dokunmayın. Isınma işi tamamen palavra, çıktığından beri dört tane aldım. Alerjik kişilerde bedende aleji yapıyor. Bir tek kolay giyinme açısından avantajlı. Alerjik bedeniniz yoksa ve fiyatı çok fazla diilse alın, kolay giyilince daha içi daha uzun dayanıyor.
                      Yerli elbiseleri inceledim, Sportekin yaptıkları çok iyi kalite. Extra esnek bir malzeme ile yapılmış. Birçok orjinal markadan daha iyi, zaten orjinal dedikleri de çin malı. Deepex in kumaşı da, Sportekinki kadar olmamakla beraber, güzel ama işçiliği ve özellikle korumaları çok kötü. kevlar diyorlar ama diil. Ben yelken de yaptım Kevların ne olduğunu bilirim. Bunlar plastik.
                      Bizim zamanımızda elbise karneyle bulunurdu ve 500 dolardı. Hey gidi günler. Bir elbise alır, onunla yaşlanırdık. şanslısınız çocuklar.

sevgiler

Yorum yap

tıtanyum neopren elbısenın arasında olur. ıc kısmındakı grı tondakı astar tıtanyum degıldır. elbısenın rahat gıyılmesını saglayan bır kaplamanmalzemedır. ısı ıle alakalı bır artısı yoktur. gıymeyı kolaylastırır.
                        bazı yerler ıste tıtanyum puskurtme falan dıye anlatırlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X