Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OMER BAT

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OMER BAT

SeLamLar;

Daha once de sordum ama cevap aLamadIm. Dizimdeki sakatLIgIn nuksetmesi yuzunden BLack Team'Ler biraz sert geLmeye ba$LadI. BAT 20 veya BAT 25 du$unuyorum. BunLar BLack Team'den daha yumu$ak mIdIr? KuLLanan arkada$LarIn yorumLarInI bekLiyorum. 10-15 metreyi pek gecmiyorum (gecemiyorum :D ). 20 aLsam uygun oLur mu? YardImcI oLacak arkada$Lara $imdiden te$ekkurLer.

Bat paletten ziyade cressi gara 2000 modelinin yeşil versiyonlarından alırsan çok rahat edersin lahmacun gibidir hiç üzmez seni...

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

YurtdI$Indan aLmayI du$unuyorum. Ordaki fiyatI iLe burdaki normaL bir paLet fiyatI arasInda cok fark yok. AsLInda BLack Team'Ler de cidden yepyeni, musrifLik etmem normaLde ama diz baya sIktI canImI ya.

Yorum yap

Fatih,

Picasso yeşil palalı paletler son derece yumuşak Black teamler bende de sorun yapmıştı yeşil palalılar 10-15 metreler için son derece ideal denemeni tavsiye ederim sadece black team palaları değiştir yeşil olanları tak fazla musriflik yapmamış olursun pala başına sanıyorum 15-20 euro verirsin.

Yorum yap

bat short tavsiye ederim ben kullaniyorum uzun yuzusler icin harika 15m. icinde cok ideal omerin kendi sayfasinda aciklamasi mevcut ogandan yazin 170euroya almistim black teamden sonra sanki ayakta palet yokmus gibi hissediyorsun...

Yorum yap

bence batlara verceğin paraya kullanışlı bir karbon veya fiber pala al.

Yorum yap

palaları picasso yeşile çevirmek bencede mantıklı...
                ha illa palet alıcam diyosan OMER milleniumu öneriyorum... (millenium competition değil)... düz milleniumun palası çok daha yumuşak blackteam sporasub ve millenium competitiona nazaran... 15li metrelerdede çok iyi performans sağlar sana...
                örsan
                damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

3 mm normalde yeşil pala skin palettir ama 10-5 metreler için çok kullanışlı ayak yorulmuyor özellikle benim gibi küçükken futbol ve basketbol oynamamış biri bile bu paletlerle adale ağrısı çekmemekte.Sevgilerimle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X