Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YILMAZ SHADOV YAMOMATO 5 MM ELBİSE HAKKINDA YARDIM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• YILMAZ SHADOV YAMOMATO 5 MM ELBİSE HAKKINDA YARDIM

Slm arkadaşlar levrek akını bitiyo ,malum yine derinlere dönücez.bunun için derin dalışa uygun bi elbise almak istiyorum ve şu an alabileceğim en uygunu yılmaz sahadov smoth.Kullanan varmı neopren kalitesi nasıl,ısı tutma özelliği,vs..Yardımcı olursanız sevinirim Saygılar..
    Fatih ÇEL?KÇ?
    0 544 438 73 23

Shadow

Benim badi kullaniyor. Ama benim badi zayif oldugu için 1 beden bile bol geldi. Geri gönderdi daralttilar yine bol geldi. Sonra kendisi daraltti. Üsümedigini söylüyor. Antalya'da. Boy 173 cm kilo 59. Onun disinda çok dikkatli kullanmak gerekiyor. Yapistirma yerlerinden yapiskanin yarisi ayriliyor ama su almiyor. Ancak, ayrilacakmis gibi duruyor. Tekrar yapistirmak gerekiyor. Ayni elbiseden bir arkadas daha getirtti ayni problemleri o da yasiyor. Bunun disinda dalis sirasinda yag gibi kaydigini söylüyor. Yüzme ve dalis sirasinda performans artilari muhakkak vardir.
    Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
    sigpic
    " Dive4Life "
    Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

ben de yaza doru 3mm sadece üst parçasını almayı düşünüyorum.. bakalım nasıl bir elbise.. :roll:

Yorum yap

arkadaşlar nacizane tavsiyem neopreni yamamato olmasada gayet kaliteli ama yılmazdan daha ucus ama işcişiği 10 kat daha iyi olan
        sporasub a bakmanız suan çin sadece 7 beden mevcut ama bu ay ıcınde gelicekmiş bedenler bilginize

Yorum yap

Fatih merhaba, ben Yilmaz'ın tüm avcı modellerini kullandım hatta Yilmaz smootları ilk deneyen kişiyim diyebilirim.
          Fazla yorum yapmak istemem ama nacizane fikrim olarak kısaca şunu söyleyeyim, şu an Taiwan neopren Yilmaz smootskin kullanıyorum üstelik mendirek avı yapıyorum bu elbiseyle. Dünya para verdiğim diğer birkaç meşhur marka elbisem yedek duruyor. Kullanan ve farkı gören arkadaşlar ne demek istediğimi anlayacaktır.
          Sanada şiddetle tavsiye edebilirim. Sen bide Yamamoto neopren shadow al her smootskinde olduğu gibi dikkatli kullan dikkatli giy çıkar paran cebinde kalsın derim ben.

Yorum yap

bgoksu Nickli Üyeden Alıntı
            Fatih merhaba, ben Yilmaz'ın tüm avcı modellerini kullandım hatta Yilmaz smootları ilk deneyen kişiyim diyebilirim.
            Fazla yorum yapmak istemem ama nacizane fikrim olarak kısaca şunu söyleyeyim, şu an Taiwan neopren Yilmaz smootskin kullanıyorum üstelik mendirek avı yapıyorum bu elbiseyle. Dünya para verdiğim diğer birkaç meşhur marka elbisem yedek duruyor. Kullanan ve farkı gören arkadaşlar ne demek istediğimi anlayacaktır.
            Sanada şiddetle tavsiye edebilirim. Sen bide Yamamoto neopren shadow al her smootskinde olduğu gibi dikkatli kullan dikkatli giy çıkar paran cebinde kalsın derim ben.
            Doğru söze ne hacet... Bülent beye katılıyorum fazla para verip cebimizi üzmeyelim ,kullandığınızda pek fark olmadığını göreceksiniz . Ben al derim yamamotoya eş değer taıwan neoprenide çok iyi bakımını yapıp, kullanırken dikkat edip yırtmazsan konforu güzel randıman alırsın .Bu tip elbiseler çok nazik çabuk yırtılıyor ama kolayda tamir ediliyor haberiniz olsun.
            Dal?n sagl?cakla,kazas?z avlar
            METIN TOPAL 0 542 226 01 69

Yorum yap

Evt arkadaşlar ben daha önce smot elbise kullanmadığım için cok fazla bilgim yok ama bu zamana kadar kullanmadığıma pişmanım ama yılmazzın shadow dan sonra bütün fikrim değişti ve gercekten cok konforlu ve rahat bir elbise ancak bu kadar konforlu esnek sıcak tutabilir ve şunu söylemeliyim dibe ne zaman indiğimi bile cok zor anlıyorum aynı şekilde cıkışlardada ve performansınızın artığını hisseddiyorsunuz ve avrupa elbiseleri aratmıycağını düşünüyorum ve sağlamlığı konusunda kesinlikle başarılı bir model olduğunu söyleye bilirim
              selamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X