Duyuru

Gizle
No announcement yet.

buhu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• buhu

arkadaşlar size bir sorum olacak.
    eğer maskem buhulanıyorsa ne yapabilirim?
    teşekkürler

http://zipkinci.com/forum/viewtopic....ghlight=bu%F0u linkinde sorunuza cevap bulabilirsiniz.
    "Totally Addicted To Bass"
    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

En basit çözümü tükürmek ve deniz suyuyla çalkalamak eğer onlarda çözüm olmazsa buğu giderici sipreylerden almanı tavsiye ederim .
      Özgür ?ener 1978 ?ZM?R / GAZ?EM?R
      http://img275.imageshack.us/img275/4...erteam13yk.jpg
      Herkese sayg? göster ama kimseye yaltaklanma.

0532 161 66 20

Yorum yap

Ben de ne yaptığımı söyleyeyim; yola çıkmadan önce maskeyi tükürüklüyorum. Düzgün bir şekilde çantaya yerleştiriyorum. Suya girmeden önce biraz daha tükürükleyip net, buğusuz bir dalış yapıyorum. :)
        "Totally Addicted To Bass"
        Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Sayın bbg33 Profilden imza kısmına ad soyad eklemeniz forum kuralları gereğidir.

Yorum yap

Maskenizi yeni aldığınızda diş macununu diş fırçası yardımıyla camın içini dışını fırçalayın.Denize girmeden önce camın içine dışına tükürün ve durlayın (deniz suyuyla) yada denizde yosunla ovalayın. iyi avlar.

Yorum yap

şenol beye katılıyorum, eğer maskeyi ilk aldığınızda diş macunu ile fırçalayıp bir süre bekletmezseniz (Sadece cam yüzeyi) maskenin düzelmesi oldukça uzun bir zaman alıyo.

Yorum yap

özgür arkadasıma katılıyorum...

Yorum yap

Sampuan cok etkili,dis macunu karbonatli ise cami cizebiliyor..
                  UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Kipadan arabalar için satılan buğu önleyici spreylerden bitane aldım sonuç süper.fiyatı 2.5ytl :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X