Duyuru

Gizle
No announcement yet.

maresler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• maresler

Sizce bunlarin hepsinin toplam fiatlari ne kadardir ve malzemeler hakkinda yorumlarinizi esirgemezseniz sevinirim

malzemeler kulanılmış ise bence 200 ytl cıvarı

Yorum yap

arif malzemeler genelde scuba işi ama Libya'da buna da şükür.. fotolarını bekliyorum ona göre..

Yorum yap

sadece 2 kisimi :(

Yorum yap

Arif abi yazını gördüm ama bilgim olmadığı için bişey yazmadım.Hemen öyle üzülme abi :D

Yorum yap

Zıpkının bakımı vb. tam ise, veyaq bir bozukluğu yok ise 180 civarı eder, bakım gerekiyorsa 130-140 eder hepsi.

Yorum yap

maske 50 ytl, paletler 55 ytl,tüfek yorumsuz

Yorum yap

satan kaç para istiyordur bilemem ama ben satıyor olsaydım toplam 150 lira isterdim

Yorum yap

Zıpkın kaçlık ?

Yorum yap

Arif bey;

merhaba bu malzemelerin normal sıfır satış fiyatları maske:50 ytl palet :55 ytl zıpkın ise 285 ytl. buna göre elinizdeki malzemeyi siz değerlendirin.

Emrah ÖZATA

Yorum yap

plaetler ve tüfek iş yapar ama o snorlkelin değişmesi lazım abi 150 ytl bencede uygun bir fiyat apra eden tek sey tüfek oda 45 lik sanırım paletle oorantılarsak abi bu arada malzeme alcaksan libya için
                      www.subprof.com
                      gönderiyor bilgin olsun

Yorum yap

Arif bence paran varsa bu malzemelerle ugrasma derim. Parana bayil ve iyi birseyler al. Paran ancak yetiyorsa hiç almani tavsiye etmem. Parani biriktir iyisini al.

illakide alacagim diyorsan sadece tasaltinda kullanabilirsin. Yanindan büyük bir hayvan geçerken ya da uzakta dururken yalnizca bakarsin. Aglar durursun :) Ona göre seçimini dikkatli yap :=)
                        Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                        sigpic
                        " Dive4Life "
                        Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Aynı palet in sarısı vardı bende...Elbise ,ağırlık kemeri vs..varsa taşımaz...Çıkamazsın yukarı...yorar...Değiştirmeye paletlerden başla derim ( 40 ytl ye almıştım geçen sene)..Yada durumun müsaitse hepsini birden değiştir...Bende de havalı mares 60 lık var...kullanmıyom artık..

Malzemelerin en fazla 150-180 arası tutar..

Dal sağlıcakla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X