Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kararsızım yardımınıza ıhtıyacım var

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kararsızım yardımınıza ıhtıyacım var

zıpkınımı degıstırmek ıstıyorum su an apnae compatıtıon 90 veya power poınt 75 ıkısı arasından hangısını tavsıye edrsınız power poınt 75 yerıne 90 da olabılır mı ben cok uzun menzıllı atıslar yapmıyorum ve bu gune kadar makara da kullanmadım agaşon denemelerım devam edıyo bu ısteklerıme en iyi cevabı hangi üründen alabılırım kullanan arkadaslardan öneri bekliyorum :roll: hepinize teşekkürler
    AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Açıkçası apnea kullanmadım ancak sığ ya da derin suda çok amaçlı kullanım için 90lık bir tüfeği tercih ederim . 3-4 yıl öncesinde 75lik cressi vs ile bayağı memnun olduğumu düşünürken 90lık cressi ve ardından 90lık ömer T20 kullanmaya başladım. Bulanık su ve dalgakıran vs dışında özellikle berrak ve derin sularda 75lik tüfek artık oyuncak tabanca gibi geliyor. 90lık apnea kullanan arkadaşlar agaşonda genel olarak memnun.

Yorum yap

Balığı her tüfekle alabilirsin. 90 lık daha avantajlı olur o başka. Hangi tüfek daha rahatınıza geliyorsa onunla dalın, Bodrumun suları net olduğundan 90 lık daha ideal olabilir ama geçen yaz hep 100lükle girdiğim suya 75 likle girdim, bir akya, bi kaç iri kefal ve kilo üstü bir çupra çıkardım, isteyince oluyor.

90 lık ile 75 lik arasında fazla bir fark yok, agaşona yeni başladığınızı yazmışınız, eğer ağırlıklı kıyı avı yapıyorsanız 75 lik yerinde bir karar olacaktır.

Yorum yap

Ali, 75 likle başladım, şimdi 90 lık kullanıyorum. 75 lik tüfek bir süre sonra yetmeyecek. 1-2 sene sonra yeniden zıpkın almak istemiyorsan 90 lık al derim.
        "Totally Addicted To Bass"
        Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

balık vurmak istiyorsan 90 lık al derim ben 75 liğin menzili çok azdır...

Yorum yap

90 lık hatta 100 lük al oralarda su çok berrak.

Yorum yap

90 yada 100 al tavsıyemdır...

Yorum yap

Bodrum gibi berrak bir suda avlanıyorsan 75'lik hiç düşünme.Çokda derinde avlanmadığına göre 90'lık senin için ideal olacaktır.

Yorum yap

Bodrumun girintili çıkıntılı kıyı yapısında sağlam gövdeli bir 75 liğe çift 16 lık veya 18 lik taktığın taktirde çok iyi bir kıyı avcısı olursun. Mırmırlar, levrekler anca bu şekilde alınıyor. Bazen açıktan kaçan balık kıyıya giriyor ve kaya aralarında dolanan levrekleri saliseler arasında görüp kaçırıyorsun gözünden. Çabuk davranacak bir zıpkın sana çok şey kazandıracaktır. Eğer avcılığın sınırları 10 metreye kadarsa 90 lığa aynılarını uygularsın. Daha ilerisi için 100lük yerinde bir karar olacaktır.

Bodrumun sularında neyin ne zaman nereden geleceği belli olomaz ;)

Yorum yap

90 lıkla baslayabılırsın bence
                    Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
                    http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

100 lük alıp ona alışırsan ileride bir daha masraf yapmana gerek kalmaz.Elindeki cihazın güçlü olması senin herzaman yararınadır.

Yorum yap

qwerty

Ortayı bulalım . :lol: Bizim gibi kararsızlar için Pathos 82 cm'lik bir tüfek yapmış.Apnea'da bu ölçü olmadığı için bendeki 90'lık powerpoint'i ön ve arka tarafından 4'er cm (borusunu tabii ki) kestim.şişinide 6 mm picasso ile değiştirince tam istediğim gibi bir kıyı avcısı oldu.Ama paraya kıyabileceksen ve estetikte olsun diyorsan Pathos derim.İyi avlar.

Yorum yap

bencede pathosa bak ggzl
                          paran varsa omer carbon t20

Yorum yap

hııııııııııııım

acaba bu pathos 82'lık fıyatı nedır acaba ben o marka hakkında ii şeyler duydum ama fıyat korkutuyor benı anlarsınızya tamamen duygusal :roll:
                            AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

120 euro yanlısım olabilir
                              liste fiyatı
                              artı makarası var
                              briaz bastırsan daha ucuza alrısın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X