Duyuru

Gizle
No announcement yet.

110'luk Zıpkın tavsiyesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 110'luk Zıpkın tavsiyesi

Merhaba,
    Akdenizde kullanmak için 110'luk zıpkın marka tavsiyesine ihtiyacım var, benim düşündüklerim Demka ALS 110, Pathos 110, Cressi Comanche 110 ve tabiki Omer excalibur 110. Havalı tüfeklerde de Mamba markasını düşünüyorum.
    Bir de açık kafa zıpkını kurmak daha mı seri olur, şişi bir delikten geçirmek yerine direkt olarak mekanizmaya yerleştirmeyi düşündüğümüzde.
    şimdiden kıymetli tecrübe ve fikirlerini esgirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim.

Saygılarımla.

seatec gabbiano elite i de listene dahil etmeni tavsiye ederim..100luk diye geçeni yaklaşık 107 cm ve kafa yapısı çok rahat görüş imkanı tanıyor..gövdenin eliptik olması da cabası..kabzadan söz etmeye gerek yok zaten;)

Yorum yap

şahin abi bir site daha buldum senin için burada da malzemeler çok ucuz bir de buraya bakmanı tavsiye ederim.Site:www.subprof.com

Yorum yap

omerden sasmaderim....

Yorum yap

Apnea dentice'yi de düşünün.

Yorum yap

Komple ahşap tüfekleride yelpazenize katabilirsiniz.

Yorum yap

omer t20 milenyum.
              denizhan k?l?nç
              1974-fethiye
              denizlerimize ve bal?klar?m?za sahip ç?kal?m.

Yorum yap

Havalı tüfeklerde mamba demişinizde, mamba ne oluyor acaba, ilk defa duydum...

Yorum yap

138 ;

ben bir forumda duymuş, okumuştum bunu .. ama kullanana rastlamadım etrafımda..

Maorisub firmasının( italyan) ürettiği gelişmiş bir havalı tüfekmiş. Vakumlu bir sistem sayesinde namlunun içindeki suyu dışarı atıyor ve çok daha güçlü bir atış sunuyormuş. yani pnömatik özellikli bir sistem..

adıda ; maorisub mamba 115 diye geçer..

saygılar...

Yorum yap

mambanın vıdeolarını ızledim ınanılmaz bır atıs hızı var
                    Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
                    http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

ziyacanbayar Nickli Üyeden Alıntı
                      mambanın vıdeolarını ızledim ınanılmaz bır atıs hızı var
                      evet hakikaten çok hızlı ve mesafelere bakılırsa nokta atış çok iyi.

Yorum yap

Evet, http://carbontek.net/maorisub.htm sitesinde inceledim, bir de videolarına bakayım...

Yorum yap

lycopersicon Nickli Üyeden Alıntı
                          seatec gabbiano elite i de listene dahil etmeni tavsiye ederim..100luk diye geçeni yaklaşık 107 cm ve kafa yapısı çok rahat görüş imkanı tanıyor..gövdenin eliptik olması da cabası..kabzadan söz etmeye gerek yok zaten;)
                          Kesinlikle katılıyorum.Bende doğu akdenizin iskenderun,arsuz,çevlik,keldağı meralarında dalıyorum.Picasso 90-75 omer-t-20 90, excalibur 120 tüfeklerinin hepsini denedim.Hepsi kendince güzel ve profesyonel tüfekler.Yalnız bu tüfekler arasında ençok seatec 100lük t.r.b.s füfeğimi kullanıyorum.Nedenide kullandığım tüfekler arasında en performanslı tüfek.Avantajı çok tek dezavantajı hantal.Mükemmel bir kafa tasarımı var. Atışı harika iyi bir lastik seçimi ile hedeflerinize nota atışı yaparsınız.Airodinamiği mükemmel.Kafa kısımında küçük bir aparatla lastik kafaya yerleştiriliyor.Bu aparat sayesinde yanınızda birden fazla lastik bulundurma şansınız var.Uzun lafın kısası ben seatec tüfeğe hastayım ve hatta 120 liğini bula bilirsem almayı düşünüyorum.Saygılarımla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X