Duyuru

Gizle
No announcement yet.

palet için yardım...(black team vs. apnea)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• palet için yardım...(black team vs. apnea)

arkadaşlar kendime bayramlık olarak palet alacam :) picasso black team veya apnea compozit arasında kararsızım compozit palet kullanmadım daha önce uzun mesafe yüzüyorum deriklik 1-15 arası genelde fiyatları birbirine yakın performansları konusunda compozit gerçektende o kadar farkediyomu onu merak ediyorum şimdiden herkese tşkürler...

Birkaç aydır apnea komp. fiber kullanıyorum. Performansı şaşırtıcı.
    Sert palalı paletleri tercih ediyorum kilolu olduğumdan dolayı.Daha önce cressi gara kullanıyordum.
    Fiber palalar yumuşak (çok esnek) gibi geldi. Alırken tereddüt ettim bu paletlerle patinaj yaparım diye. Fakat itiş gücü yüksek ve bacakları yormuyor.
    Kırılgan gibi duran palaları ise çok sağlam. Sığ suda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorum yap

Apnea kompozit kullanıyorum 3kg olanını inanılmaz memnunum bu güne kadar neden almadım diyorum ve bu malzeminin yerli bir malzeme olmasıda beni gerçekten mutlu etti kutlarım...özellikle agaşonda paletlerini yatırmakta zorlanan arkadaşlar için çok iyi bir çözüm.

Yorum yap

........................................

Yorum yap

arkadaşlar dün apneanın komp. modelini aldım ....ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim ....çağlar avada ayrıca teşekkürler baya bi malzeme aldım kolaylık sağladılar... bayramda hava güzel olurda bol bol dalarız

Yorum yap

Azzaro Nickli Üyeden Alıntı
            Apnea kompozit kullanıyorum 3kg olanını inanılmaz memnunum bu güne kadar neden almadım diyorum ve bu malzeminin yerli bir malzeme olmasıda beni gerçekten mutlu etti kutlarım...özellikle agaşonda paletlerini yatırmakta zorlanan arkadaşlar için çok iyi bir çözüm.
            merhaba
            apnea cozmopolit paletlerin fiyati nedir acaba?
            bir de forumda resimleri olan xxone markali paletler mi yoksa tecknosport olanlar mi kozmopolit oluyor?

bilgileriniz icin simdiden tesekkurler

Yorum yap

Fiyatları konusunda telefonla bilgi almaniz en doğrusu olacaktır xxone lar değil sözü geçen paletler onlarda gerçekten çok iyi ancak fiyatları apnea compozite paletlere göre yüksek technosport lar zaten plastik olanlar.Bu konuda apnea firması yetkilileri size yardımcı olacaklardır...sevgilerimle...

Yorum yap

Slm serkal bey apnea compozit paletlerin fiyatı 220 ytl teknosport paletler plastik pala paletlerdir.Yani compozit değildir.Görmüş olduğunuz xxone paletler de compozittir.xxone paletlerin sadece palaları 170€ dur.

Yorum yap

x master Nickli Üyeden Alıntı
                  Slm serkal bey apnea compozit paletlerin fiyatı 220 ytl teknosport paletler plastik pala paletlerdir.Yani compozit değildir.Görmüş olduğunuz xxone paletler de compozittir.xxone paletlerin sadece palaları 170€ dur.
                  Benimde kafan fena halde karışmıştı. Peki sitenizde niye bunlar ayrıca belirtilmiyor?

Yorum yap

Sezai Bey bunu bende düşündüm ve sordum site yeni ürünlerinde katılmasıyla birlikte bir güncellemeye gidecekmiş sanırım bekliyoruz bakalım hayırlısı olsun...

Yorum yap

Slm sezai bey 2006 itibariyle APNEA ürünlerinde değişiklik olacağı için tüfeklerde şiş kanalı yada gül dikeni şişler gibi birçok şey değişeceği için yeni kampanyalar düzenleniyor.sitemiz en yakın zamanda yenilenecektir ve kampanyalar olucak.İlginize teşekkür edrim dediğm gibi en yakın zamanda yenilenecektir...:)

Yorum yap

İlginize ben teşekkür ederim. Yazın bir çayınızı içmeye geleceğim. Hayırlı işler dilerim.

Yorum yap

ali abime katılıyorum..

Yorum yap

Serdar ne yaptın alabildinmi palet? Yada Hangisini aldın? Memnunmusun?

Yorum yap

aldım ya apnea aldım bayramda girdim ilk dalışımda 4.5 saat yüzdüm süper valla dicek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X