Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Immersion Arbalete Triax Carbone

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Immersion Arbalete Triax Carbone

..................

Değişik bir tasarım, dediğin gibi akıntıda güzel iş görür ama 16lıklarla nereye kadar :)

Yorum yap

abi ısınamadım bu tufek beni bozar ne ola öle ucurtma yapart gibi cıtalardan tüfek yapmışlar

Yorum yap

Benide hiç sarmadı :) Hediye ederlerse kullanırım belki :D

Yorum yap

..........................

Yorum yap

valla tufege benzemiyo bee
            bi cekici yanı yok bnim icin

gerci ben malzemede tasarıma acayıp onem veririim belkıde ondan
            Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
            http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

Bunun aynısını biz aynı karbon çıta yerine içi krom çıtalı ahşaplardan yapamaz mıyız ?

Yorum yap

Çok fantazi bir ürün olmuş ama,Esclapez dedemizin vardır bir bildiği hep yapar böyle ilginç şeyler. :lol:

Yorum yap

Bu tüfek nerede sergilenmekte ? İstanbulda mı, özelden de geçebilirsiniz

Yorum yap

mert kardeşim tüfek kızıltoprakta dalış malz.satan mağazada sergilenmekte.tüfeğe gelince öncelikle denemek lazım ondan sonra yorum
                    lamak daha sağlıklı olur kanısındayım.tüfeğe gelince çırpıntılı ve akıntılı
                    sularda iş yapar gibi geliyor. 8)

Yorum yap

Merhabalar, ben bu zipkini Fransada spor magazasi Decathlonda görmüstüm.Magaza müdürü hem amcamin arkadasi hem de zipkinla balik avlayan bi abiydi.Dedigine göre bu zipkin Atlantikte akintili sularda avlananlar icin Esclapez tarafindan tasarlanmis.Almayi epey düsündükten sonra vazgectim.Kullanmadigim icin yorum yapamayacagim ama o magaza müdürü kendisinin ve tanidigi müsterilerinin kullandigini ve akintili sularda cok kullanisli oldugunu söyledi.Bence denemekte fayda var.
                      Baris Kockaya 1981
                      I.U.H.F 2004
                      TAKIM-I MUNFERIT

Yorum yap

Fiyatını biliyor musunuz bu tüfeğin ?

Yorum yap

Bugün tüfeği inceleme fırsatı buldum. Tüfek bilinik esclapez kabza ile donatılmış ve makara takılabilir. 4 parça içi tahminimce dolu olan karbon çıtalar ile stabilize edilen ve alt tarafa yerleştirilen yanyana 2 karbon çıta sayesinde dayanıklı hale getirilmiş. Fotoğraftaki zıpkın 90 lık. Bu zıpkın için ideal 16 lıklar olduğunun da altı çiziliyor, yada güçsüz bir 18 belki fakat 20 lik veya 2x 16 lık kesinlikle kullanılmamalı deniyor. çıtaların kafaya bağlanmadan önce aradaki 10cm. lik alüminyum borunun da üzeri neopren ile kaplanmış ve kafadaki yüzerlilik dengelenmiş. Fiyatını sormayı unuttuğum ürün, benim açımdan kullanışlı gelmese de ilginç tasarımı geliştirilerek daha güçlendirilir gibime geliyor. Unutmadan şunu da ekleyeyim, karbon çıtaların arasındaki parça da sert plastikten üretilmiş. İyi avlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X