Duyuru

Gizle
No announcement yet.

100 lük apnea carbon,blue thunder veya pathos?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 100 lük apnea carbon,blue thunder veya pathos?

beyler bu tür soruların daha önce sıkca irdelendiğini biliyorum sizden ricam siz olsanız hangisini alırdınız. 100 lük apnea carbon,blue thunder veya pathos?şu an kullandığım zıpkınlar 75 lik apnea competition,90 lık omer dragon .bu arada 75 lik apnea zıpkını ilk cıktığında aldım inanın tarihini bile hatırlamıyorum kaya altı için hala kullanıyorum beni bir kere bile yarı yolda bırakmadı?not:dalışlarımın %90 ı marmarada geciyor ne dersiniz hangisini almalıyım.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:)

ne yapıcaksın ki alacağınla, gezer balık mı

Yorum yap

levrek, karagöz, kefal.... standart balıklar.

Yorum yap

sana kesinlikle phatos u öneririm sessiz ve nokta atışı dersen patosu al 100 lük 150 euro civarı ama verdiğin paraya değecektir

Yorum yap

slm semih bey patos 100 lük tüfek arkadasımızın dediği gibi nokta atışı yapan bir tüfektir.2 sene üst üste atış şampiyonu olmuştur.Bu tüfek şu an elimizde mevcut fiyatıda 147 €dur.

Yorum yap

erkan bey sitede pathosun özelliklerini göremedim bu yüzden biraz kararsız kaldım.açıkcası apnea nın türkmalı olması bana gurur veriyor bu anlamda desteklemek isterim ama sizde pathos dedikten sonra :)biraz düsünmek lazım ;sanırım pathos carbon deil öyle deil mi? birde parça konusunda bir problem yaşarmıyım?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler!

Yorum yap

Pathos karbon değil, çok güzel bir tetik mekanizması var, ayrıca oldukça ergonomik bir kabzaya, pratik bir kilit tertibatına(tek elle kilit) ve küçük bir kafaya sahip. Ancak şiş konusunda ben biraz sıkıntı yaşadım açıkçası.
              Bununla beraber atışları isabetli, benim bildiğim ikinciliği var.
              Ben de Pathosun üreticisinin web adresini bulamadım, bilen varsa paylaşsın lütfen, çünkü standart modelinden başka çok güzel modelleri de var, bir de aldığı derece standart tüfeğinmi yoksa farklı bir modele mi ait?
              Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Pathos karbon değil (ama karbon modeli var), çok güzel bir tetik mekanizması var, ayrıca oldukça ergonomik bir kabzaya, pratik bir kilit tertibatına(tek elle kilit) ve küçük bir kafaya sahip. Ancak şiş konusunda ben biraz sıkıntı yaşadım açıkçası.
                Bununla beraber atışları isabetli, benim bildiğim ikinciliği var.
                Ben de Pathosun üreticisinin web adresini bulamadım, bilen varsa paylaşsın lütfen, çünkü standart modelinden başka çok güzel modelleri de var, bir de aldığı derece standart tüfeğinmi yoksa farklı bir modele mi ait?
                Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Pathos için dayaması kırılıyor denmiş fakat dikkatli kullanılırsa güzel bi zıpkın, Ayrıca pathosun gövdesi normalden daha sağlam, karbona çok gerek duymazsın heralde, 2x20 takmadığın sürece :)

İyi alışverişler

Yorum yap

mert bey acıkcası ben maske dışındaki bütün malzemelerimi dikkatsiz kullanıyorum .....
                    dayamasının kırılması beni bayagı düşündürdü.
                    peki sizce menzil ve güç olarak apnea carbonla arada çok fark varmıdır?çünkü pathos la ikisinin arasında dağlar kadar farkda yok sonra vah tüh demeyelim :)

Yorum yap

Slm Semih bey Patosun arka dayamaları bu sene daha kalın geldi çünkü geçen sene bu sorunu çok yaşamıştık.Patos ne de olsa ithal malzeme olduğu için yedek parça sorunu tabiki yaşanabiliyor.Ben kandim apnea karbon 105 lik kullanıyorum.Yedek parça sorunu olmayan ve herşeyi garantiden ücretsiz değiştirebileceğiniz bir üründür.Ayrıca Apnea karbon tüfek makarası ve 50 mt ipi ile birlikte 225 ytl 2 yıl da garantili.hemde karbon govde.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X