Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Beuchat Mundial Elite,Omer T20,Pathos ? LÜTFEN HERKES BURAYA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Beuchat Mundial Elite,Omer T20,Pathos ? LÜTFEN HERKES BURAYA

Beuchat Mundial Elite mi,Omer T20 alüminyummu,Pathosmu?

Bu 3 tüfekten birisini alıcam,ebat olarak ise 90 lık düşünüyorum.kullanım rahatlığı,sağlamlık,kabza rahatlığı ve her açıdan bilenler bilmeyenlere öğretsin lütfen....

Beuchat Mundial Elite 90 ı hiç bilmiyorum,kabza,şiş,isabet kalitesi hakkında bir bilgim yok..

Omer T20 yi metheden çok olmasına rağmen şişi tutan çentiklerin pas yaptığını ve kabzalarda hatalı üretim olduğunu okudum sizlerden...

Pathos kesinlikle estetik olarak oturup seyredilesi bir tüfek ama güçlü lastik kullanımında plastik aksamlı tetik mekanizmasının sıyırdığını duydum,ne kadar gerçektir bilmem.Kasetli sistem değil bildiğim kadarı ile...

Lütfen tüm bu alternatifleri değerlendirirsek beraberce çok iyi ve faydalı olacak ...
    Burak R.
    1978 / ?stanbul

..................

Yorum yap

...............

Yorum yap

Pathos Omer Power 18 Lastik kaldırırmı peki sizce,gerek kabza gerekse alüminyum olması bakımından ?

Birde neden T20 değil de Excalibur ? Bildiğim kadarı ile T20 üst sınıf tüfek değilmi ?
        Burak R.
        1978 / ?stanbul

Yorum yap

...............

Yorum yap

Merhaba Sn. Reçber,
            Konu ile ilgili bilgilerimi özelinize yazdım. Diğer yandan yanlışlıkla buraya da ilave ettiğim için buradaki mesajımı sildim. Marka kritiklerini etik açıdan direkt olarak cevaplamayı doğru buluyorum. Özür dilerim.
            Saygılar
            Jak Boeno
            1955
            ?stanbul

Yorum yap

Arkadasimin kullandigi Pathos'un kabzasi kirilip, gögsüne girme tehlikesi atlatinca pek güvenmez oldum Pathoslara. istedigi kadar 2*20 mm dunlopu tutsun :) Kabza çok estetik, ince, zarif olabilir ama zayif (tehlikeli) :)
              18 mm lastiklerle kullanildiginda sorun çikarmayabilir ama 20 mm sert lastiklerle kullanilmasi durumunda yukaridaki sonuç ortaya çikabilir...
              Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
              sigpic
              " Dive4Life "
              Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

...............

Yorum yap

phatosun tek zayık noktası arka dayaması. bu sorunda tüfek ilk alındığında arka dayamanın tüfekle birleştiği yere japon dökmek kaydıyla çözülüyor bilginize

Yorum yap

halikarnas balıkçısı Nickli Üyeden Alıntı
                    phatosun tek zayık noktası arka dayaması. bu sorunda tüfek ilk alındığında arka dayamanın tüfekle birleştiği yere japon dökmek kaydıyla çözülüyor bilginize

Evet Pathos'ların dayamasında bir problem var fakat birleşme yeriyle değil direk dayanağın yapıldığı malzemeden yani hammaddenin inceliğinden kaynaklanıyor.
                    Yeni tüfeklerde bu problemi kaldırmak için daha etli ve kalın bir dayanak yaptılar fakat bunda da kırılmalar yaşandı.
                    Zira tüfekle birleşim yerinden göğse dayanan kısmın arasındaki ince kavisin olduğu bölümün et kalınlığı çok zayıf ve açılı kurmalarda dayanamayarak kırılıyor.
                    Tüfeği göğüse 90 dercelik bir açıyla koyarak kurduğunuzda bu sorun yaşanmıyor fakat avda yanımızda gönye taşıyamadığımız için :) sağa sola kaykılmalar elbette olacaktır.
                    Bunun dışında gerek tetik mekanizması gerekse de getirdiği yenilikler açısından oldukça iyi bir tüfek.
                    şişe gelince: Kelebekleri oldukça özensiz ve pimleri çok iri. Fakat materyal olarak sağlam.
                    Carbon gövdelisinin sağlamlığının yanında tek eksisi kanalın olmaması.
                    Open Pro modeli güldikeni şiş ve çift çevirme lastikle satılıyor. Lastiklerinin boğma ip palamutla sonlandırılması tetik sessizliği ile birleşince oldukça iyi bir konfigürasyon oluşturuyor. Bu modelde ayrıca şişin kelebeğinin aşağı doğru ve kafa ile sabitlenmesi de hoş bir düşünce. Bu özellikten dolayı şişi kısa kullanmış olmaları uzun mesafelerde performansını etkileyebilir.
                    Forumlara çok vakit ay?ram?yorum. Dan??mak istedi?iniz konularda e-postayla ileyi?im kurarsan?z daha h?zl? cevaplayabilirim.
                    [email protected]

Engin YILDIRIM
                    ?stanbul '75

Yorum yap

engin abi benim zıpkının arka dayaması kırıldı öyle kullanıyorum bence dayama şart değil benim tavsiyem üzerine arkadaşımda aldı ve japon döktük o kırmadan kullanıyor yazın başında almıştık nazar değmesin hala taş gibi ancak anyamadığım bir şey var süper nokta atışı yapan sessiz karbon bir zıpkın yapıyorsun 150 euro fiyat koyuyorsun ama dayamayı yapamıyorsun şasılacak bir şey bu arada dayama kırıkta olsa ben patostan çok memnunum

Yorum yap

Slm arkadaşlar Patos tüfeklerin arka dayaması bu sene kalınlaştırılmış.

Yorum yap

Engin YILDIRIM Nickli Üyeden Alıntı

Yeni tüfeklerde bu problemi kaldırmak için daha etli ve kalın bir dayanak yaptılar fakat bunda da kırılmalar yaşandı.
                          .
                          engin abi duyarak mı söylüyorsun yoksa kullandınmı ?

Yorum yap

x master Nickli Üyeden Alıntı
                            Slm arkadaşlar Patos tüfeklerin arka dayaması bu sene kalınlaştırılmış.
                            engin abinin söylediğine göre onlarda pek sağlam değilmiş :shock:

Yorum yap

Engin YILDIRIM Nickli Üyeden Alıntı

.
                              engin abi duyarak mı söylüyorsun yoksa kullandınmı ?
                              Biz de Karaköy'deki mağazamızda yeni model pathos tüfeklerden sattığımız için alan arkadaşlarımdan bir kaçı bu problemi yaşadı ve biz de değiştirdik.
                              Yeni modelleri henüz kullanma imkanım olmadı.
                              Forumlara çok vakit ay?ram?yorum. Dan??mak istedi?iniz konularda e-postayla ileyi?im kurarsan?z daha h?zl? cevaplayabilirim.
                              [email protected]

Engin YILDIRIM
                              ?stanbul '75

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X