Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İNOX MALZEMEYİ KORUMAK:

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İNOX MALZEMEYİ KORUMAK:

Kıymetli Avcı Kardeşler

Formda denk geldim bir kelebek konusunu yazdım 50 bin tane olumsuz şey yazmışlar , valla merak ediyorum ben bu yazdıklarımı hergün kullanıyorum daha bir yerde bir şiş falan bırakmadım , kelebek kırılmadı,
    insanlar nasıl birşeyi denemeden fikir yazarlar !!!!
    şiş leririnizi ve çelik malzemelerinizi keskinleştirmek sivriltmek gibi işlemler sırasında ister EYE ister TAşLAMA motoru kulanın malzeme ısınarak zarar görür ama siz bu işlem sırasın da yanınıza bir kap içinde buz bulundurur ve ÖRNEĞİN , 1 saniye taşlama 3 saniye malzemeyi buza gömme işlemi yaparsanız malzemenize hiç birşey olmaz

Saygılar /Rastgele

teşekkürler fuat bey
    **Murat Akyi?it**

*1976*

Yorum yap

yada kışın üzerine kar atarsınız, bu da iş görür

Yorum yap

....................

Yorum yap

:) :) :) :)

Yorum yap

Yorum yap

Teşekkürler...

Yorum yap

Fuat bey bilgi paylaşımızın için teşekkürler. Bilgi paylaşımınımızın devamını dileriz.

Yorum yap

...............

Yorum yap

İyide Fuat bey her saniyede bir, üç saniye soğutma biraz garip bence. Saniyede şişin bukadar ısınması imkansız dakika desek zaten işlem biter.

Yanlış anlamayın harika bir paylaşım ve doğru bir teknik. Sanayide ustaların taşlama motorlarının yanında mutlaka suları bulunuyor.

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

Su kullanmayın sadece BUZZ!!

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

inox malzeme yapısı nedeniyle çok kısa zamanda ısınabilir
                            zira saniyenin 1/10 u kadarlık bir zamandan bile bahsediyoruz
                            Fuat Bey
                            şu dairesel taşlama tezgahları vardı bor yağı ile soğutan ne kadar talaş kaldırcağımızı ayarlayabildiğimiz onlara bağlayamazmıyız?
                            yoksa bu bağlantı , şişin uzunluğu ve çapı açısından kısa mı kalır?
                            hiç soğutma 1sn 3 sn uğraşmadan otomatik olur böylece

Yorum yap

Dostlar

İyi bir avcı sudan çıktığı zaman şişine en az zarar veren avcıdır, ama ne yaparsanız yapın zaman içinde malzeme zarar görür , bir şişi hiçbir zaman tornacıya götürmedim söylenilen torna tezgahlarını herkes bulmaya bilir kaldıki ben arazide yani av da bir hafta ongün minibüsümün içinde yaşıyorum size sunduğum malzemeleri heryerde bulursunuz ...

Saygılar / RASTGELE

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X