Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pathos tüfeklerin distirübütörü kimdir??

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pathos tüfeklerin distirübütörü kimdir??

Dalıcı dostlar selam
    şu an piyasadaki pathos tüfeklerin distürübütörü kimdir?? Bilen varmı ??kim getirtiyor.
    Duyduğum Hakan Gencer arkadaşın ithal ettiği
    Bu arada Apnea İzmir Çağlar av malzemelelerinin distirübütörlüğü geri aldığı doğrumudur??
    Ahşap tüfek için bir kabzeye ihtiyacım var bir kaç tanede orjinal tel palamut alacağım 3 aydır bekliyorum İstanbulda özellikle kalın tel palamut alabileceğim yer neresidir.
    Bilen arkadaşlar cevap verirse çok makbule geçecek
    Tşk.

Sanırım distribütörlüğünü Çağlar Av almış.caglarav.com sitesinde görebilirsin.

Yorum yap

Slm Bülent bey Ben çağlar avdan erkan.Patos tüfeklerin distribütörlüğü apne firmasının.Hiçbir zmanda geri alın ma konusu olmadı.En son geçen hafta içinde Bir parti patos tüfek getirdik.

Yorum yap

Erkan bey selam umarım yedek parça sıkıntımız kökten sona erecek
        satış ve yedek parça dağıtımlara başaldınızmı bu arada??

Yorum yap

pathos bayiiligi

arkadasım pathosun bayiiligini caglarda degil. izmir karatasa acılan yeni grida dalıs malzemeleri gökhan cetin aldı bugun onun yanındaydık cok iyi tufek govdeleri ve malzemeleri getiriyor her turlu kaliteli ve yuksek performanslı urunler sunuyo sana kartvizitinin bilgilerini veriyorum.

Gökhan Çetin tel 0232 445 37 15
          mithat pasa cad. 364/A karatas konak izmir

e-mail [email protected] www.gridasub.com

Yorum yap

Cevap: selam kanka ben izmirdeyim :))

izmirden istediğin her şeyi gönderebilirim :))
            öncelikle vurduğum bazı balıkların resimlerini göndermeyi planlıyorum :))
            sayın hocam... :))

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X