Duyuru

Gizle
No announcement yet.

demka şiş

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• demka şiş

merhabalar..istanbulda nerede demka 6.25 şiş bulabilirim?fiyatı ne civardadır?özelden ulaşırsanız çok sevinirim..şimdiden teşekkürler..

Seatec iyidir.Sanırım ogansea de var.

Yorum yap

Re: demka şiş

:arrow:

Yorum yap

sedat bey teşekkür ederim..peki omer in 6.30 luk şişi hakkında bi fikriniz var mı?

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

Omer şiş bende var, dibi konik geldiğinden eğer ip ile kullanacaksan avantajlı
            misina ile kullanacaksan çabuk koparmasından dolayı dezavantajlı. Sağlamlığı iyidir, kayadan ok gibi çıkar, esneme fazla yapmaz. Ama şiş sıralaması yaparsam 2. sırada yer alır. (1. seatec)

Yorum yap

şiş konusuna sıkıntılıydım demka kullandım şiş kelebek hizasından çatladı değiştirdiler bu seferde ucunu eğeledikçe kısaldı bu sefer geri götüremedim phatos şişlerini kullandım kayaya vurdum resmen u şekline döndü ayrıca oda kelebek hizasından yamuldu şimdi seatec şiş aldım şimdiye kadar kullandığım en iyi şiş(standart şiş ler arasında) sıfır esneme yapıyor kuvvetli lastikle vibrasyon olmuyor ancak ucu biraz eziliyor ama ben 20 mm kısa lastik kullanıyorum (90 lık tüfeğe 82 lik zıpkın lastiği) seatec şişi tavsiye ederim
              ben şu an elmas uçlu özel yapım şiş arıyorum bir tanıdğın akrabası italyaya gidecek ona ısmarladım bulursa alacak. bence esnemeyen elmas uclu şiş en iyisi. bende yunan malı ecna diye özel yapım şiş vardı. şimdi 100 milyon olsa alırım misinayı değiştirmediğim için koptu ve otların arasında kaybettim babam 7 yıl kullanmıştı bende 2 sezon kullandım 9 senede ne bir esneme nede bir ezilme yaptı sadece çentik palamut sürtünmesinden leke yaptı bence en iyi ecna ama bulamıyoruz iki yıl önce tekirdağda bir dükkan getirtmiş ama fiyattan dolayı talep olmayınca geri göndermiş şimdi oda hatırlamıyor nereden aldığını bulan olursa alsın banada haber versin lütfen kaliteli şiş iyi bir av demek .

Yorum yap

TORİK Nickli Üyeden Alıntı
                Seatec iyidir.Sanırım ogansea de var.
                ogansub(karaköy) de var 90'lık için 24 euro ben oradan aldım tavsiye ederim.

Yorum yap

Demka şişler Apnea zıpkınlarla uyumlu mu?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X