Duyuru

Gizle
No announcement yet.

apenamı-yılmazmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• apenamı-yılmazmı

selam ben daha yeni dalmaya basladım scuba olarak dalıyorum bana hangi zıpkını önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim hekese rasgele

scuba olarak dalıyorsun ve zıpkın soruyorsun öylemi :D :D :D

Yorum yap

scuba olarak dalıyorsun ve zıpkın almayı düşünüyorsun.. Hımm... Zekice bir fikir daha önce hiç aklıma gelmemişti.. bizde mi denesek ?

Yorum yap

Ben de geçenlerde bir balık vurdum epeycede büyüktü ilginç olanı tüplü balıktı.
        Size hiç denk geldimi?

Yorum yap

top tüfek el bombası falanda lazım olur.

Yorum yap

[/b] Dalmayı ve avlanmayı scubacı olarak yapacaksan önce bu siteyi iyice incele sonra yılmazmı apneamı diye sor daha iyi.. [b]
            ikiside türk malı yılmaza modifiye yaparsan aynı fiyata gelir. fakat menzilleri konusunda kullananlar yazabilir

Yorum yap

Arkadaşlar, kardeşimiz yeni dalmaya başladığını söylemiş. Eleştirmek yerine eğitici yanıtlayın. Nerden bilsin tüple dalarken zıpkının yasak olduğunu. Bunu bilmeyen yılların balıkçıları var. Ayrıca scuba kursundada bu tip bir bilgi gereksizdir diye verilmiyor.
              Sedat bey siteyi biraz incelerseniz herhangi bir hava kaynağı ile zıpkıncılığın yasak olduğunu görürsünüz. Yılmaz ilk gözağrımız olsada şuanda yerli en iyi tüfeği apnea üretiyor. Tüpsüz iyi avlar.

Yorum yap

ünsal Nickli Üyeden Alıntı
                Arkadaşlar, kardeşimiz yeni dalmaya başladığını söylemiş. Eleştirmek yerine eğitici yanıtlayın. Nerden bilsin tüple dalarken zıpkının yasak olduğunu. Bunu bilmeyen yılların balıkçıları var. Ayrıca scuba kursundada bu tip bir bilgi gereksizdir diye verilmiyor.
                Sedat bey siteyi biraz incelerseniz herhangi bir hava kaynağı ile zıpkıncılığın yasak olduğunu görürsünüz. Yılmaz ilk gözağrımız olsada şuanda yerli en iyi tüfeği apnea üretiyor. Tüpsüz iyi avlar.
                ++++ 1

bende siteye ilk girdiğim zaman ne zipkinin nede scubanın ne olduğunu adam gibi bilirdim ama buradaki abilerim ve kardeşlerim sayesinde neyin ne olduğunu anladım. Scubacılar belki genel olarak bizleri kötü tanıyabilir ama bakın aralarından birisi kopmuş gelmiş neden daha fazla kişi gelmesin. biz iyi niyetimizi gösterelim ki onlar bizim gerçek kimliğimizi tanısınlar.

Yorum yap

tsk aydınlattıgınız için kusura bakmayın

Yorum yap

Sedat kardeşimle msn inden uzunca bir süre konuştum zıpkınla avciligin ve scuba dalışının arasındaki farkları olayın etik ve kanuni boyutunu ve aradaki farkları kendimce anlatmaya çalıştım. kardeşimizde bu şekilde avlanmayacağını serbest dalış konusunda gerekli bilgi ve deneyimi kazanmak için elinden geleni yapmak istediğini söyledi buda bizim için bir kazançtır bu bağlamda bence kardeşimizi daha fazla eleştirmenin ve üzerine gitmenin bir anlamı yoktur tüm dostlarımıza saygılarımla...

Yorum yap

dogrudur ali abime katılıyorum sağolsun bana cok yardımcı oluyor ona ayrıyeten tsk ederim böyle bir sitede bu arkadaslık ortamını buldugum için hepinize teşşekkürler umarım bende sizler gibi usta zıpkıncı olurum saygılar bol avlar...

Yorum yap

Sedat kardeşim,gerçi abilerimiz anlatmışlar,umarım almışsındır mesajı ama bilinçli her insan bu duruma karşıdır.Yani su altında hiçbir limit olmadan avcılık yapmak bizlere yakışmaz.Balıklardan bi farkımız olmalı değilmi? sevgiler saygılar :D :D

Yorum yap

böyle bişey sorulurmu yaw.yılmaz kullanacagına al eline çatalı savur sağa sola walla.yada dur dur sen yılmaz zıpkını al abi bi dene ikinci çentiğe çek şaftı sonra bi küçücük bi taşa salla 1 metreden sonra bana tekrar yaz

NAİL SEVİNGEL

Yorum yap

pardon bu yanlış yere geldi.öbür foruma yazmıştım bunu.
                            Ama su kadarını söyleyim scuba dalışta zıpkın kullanmak kadar ayıp bişey yok.bence kimseye söyleme .yada en iyisi yapma

NAİL SEVİNGEL

Yorum yap

........................................

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X