Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Konfigürasyon

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Konfigürasyon

merhabalar
    izmirde yerleşik olduğumdan artık gerekli ekipmanı alarak daha sağlıklı ve saygılı dalış yapma kararı alabildim.
    şimdi sıra geldi ekipmana izmirdeki bi ekipman satıcısından aş listeyi ve fiyatları aldım. öneri ve düşüncelerinizi bekliyorum.

5 mm cressi açık hücre elbise 175 eu
    omer palet 95 eu
    omer excalibur 2000 90 cm zıpkın 132 eu
    cressi super occhio 35 eu
    çorap 30 eu

ne dersiniz daha önce hiç elbiseli ve ağırlıklı dalmadım ama 7-8 m civarına inebiliyorum. acaba ilk olarak kullanılmış ekipman mı almam iyi olur yoksa yeni mi . şunu söyliyeyim devam etmeye kesin kararlıyım. bi de 5 mm elbise ile izmirde hangi tarihe kadar girdiğime pişman olmadan dalabilirim :)))
    şimdiden teşekkürler

5 mm cressi ile izmir de 4 mevsim girersin.Sanırım ayırdığın bütçeye göre kombinasyon yaptın.Daha ucuza da takım düzersin ama kaliteli markalara verdiğin fazla paranın karşılığını alırsın.Çorap fiyatı biraz şişkin gibi geldi ama marka ve modelini bilmeden ahkam kesmemek lazım.

Yorum yap

Hepsi güzel seçimler, ama Tarığın dediği gibi çorap biraz abartı( marka hariç ).. 20 euro ya freesub' ın çok iyi patikleri var.
      Ucuz etin yahnisi biraz pek olur derlerya. Seçtiğin mlz. uzun süre çok rahat kullanırsın...
      Hayırlı olsun...
      SURWOOD AH?AP ZIPKIN
      Birol ?ENKUL - 1974
      [email protected]
      0 554 267 93 73

Yorum yap

Elbiseyi de alırken dikkat etmeni ve eğer elbise ve malzeme konusunda bilgi ve deneyiminize güvenmiyorsanız bilen bir ile birlikte gitmenizi tavsiye ederim piyasada kampanyaya girmiş yatık (yani uzun süredir depoda en iyi şartlarda bile olsa beklemede olan ) elbise mevcut ben KESİNLİKLE hepsi icin aynı şeyi söylemiyorum ancak bende 4 ay önce elbise aldım ve iyice araştırılması gerekliliğini tavsiye ediyorum...saygılarımla iyi dalışlar dilerim...

Yorum yap

Bence o listeden sadece tüfeği al. diğer malzemelerini apneadan al başlangıç için fazla pahalı malzemeler boşa israftır. İşi öğrendikten sonra dalıcı dostlarındanda kapacağın izlenimlerle daha iyilerini bilinçli olarak alırsın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X