Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ZIPKIN TAVSİYESİ LÜTFEN ? ? ? ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ZIPKIN TAVSİYESİ LÜTFEN ? ? ? ?

Arkadaşlar aklımda 3 alternatif var bunları size yazıyorum ama başka tavsiyelerinizde olursa aşağıdakilerin fiyatlarına yakın olan ürünleride yazarsanız sevinirim.Deneyim ve bilginizi paylaşın lütfen beraber bir seçim yapalım ...

* Pathos 90 lık Tüfek(Bu APNEA sitesinde gördüm alüminyummu karbon mu bilmiyorum ? ? ? )

*Apnea Carbon 90 lık

*Apnea Powerpoint Mimetic 90 lık

*Bir de Yılmaz Sniper ASSASIN 90 ( Bu tüfek hakkındaki yorumlarınızı da bekliyorum,fiyatı uygun ama kalite nedir bilmiyorum,üretenler Beuchat kabzanın 1e1 tsklidi olduğunu söylediler )
    Burak R.
    1978 / ?stanbul

ÖNCELİKLE 90 LI TÜFEK İSE CORBONA GEREK YOK NENCE ÖNCE PATOS SONRADA POWER POINT'Tİ DÜşÜNMELİSİN ARSINDA FİYAT FARKI VAR SANIRIM..

Yorum yap

Apnea Sitesinde resmi olan Pathos Tüfek alüminyummu ? Apnea Powerpoint ile aralarında epey fiyat farkı var değermi ?

Karbona niçin gerek yok dediniz ?
      Burak R.
      1978 / ?stanbul

Yorum yap

90'lık tüfekte karbona gerek yoktur çünkü ona zaten belli bir kapasitede lastik takabilirsiniz.Kalın lastikleri yüklerseniz bel verir(alüminyum esnemesi)olur bu da atış dengesizliği ve atışta sapma yapar ayrıca apneanın sitesinde gördüğünüz tüfek alüminyumdur ve kabzası çok iyidir ve zarif bir tüfektir ben olsam kesinlikle pathos'u alırdım eğer lastik sizi tatmin etmez ise o tüfeğe 90'lık Omer power 18mm lastik takabilirsiniz atışları daha iyi olur.Pathos gerçekten verilen her kuruş(yoksa euro mu demeliydim) :lol: paraya değer bir tüfektir.Bence hiç düşünmeden pathos'u alın derim...

Yorum yap

90 lık Alüminyum tüfeklerde 20 lik çift komponent lastik kullanımı sonucu bel verme oluşuyormu ? Eğer oluşuyorsa karbon tercih etmek zorunda kalıcam ahşap züfekleride çizilme sorunu yüzünden istemiyorum yeterince iyi bakabileceğime emin değilim ahşap tüfeğe
          Burak R.
          1978 / ?stanbul

Yorum yap

slm

merhaba 90.lık zıpkın diyorsanız size DEMKA AMİ 90.ı tavsiye ederim.saygılar.

Yorum yap

omer excalibur üzerine tüfek tanımam
              B O Z B U R U N
              www.bozburun.bel.tr

Murat Merdan YÜCEL
              1971

Yorum yap

Maddi problemin yoksa Apnea carbon al.

Yorum yap

Ama unutmayın , alacağınız karbon tüfeğide ahşap tüfek gibi çizilmelere karşı korumalısınız.

Yorum yap

Dün Spirit arkadaşımla da konuşuyorduk Pathos OpenPro komple kanallı olan modeli nereden bulabilirim acaba ? Çok enteresandır ki Pathos ile ilgili nette ne bir adres ne bir tel nede web sitesi var ...
                    Burak R.
                    1978 / ?stanbul

Yorum yap

tavsiye

demkanın herhangi bir boyunu al ama demka al velos modelini denedim apnea ile arasnda fark varrr . ama patosun da güzel olduğunu ve hangi yılın bilmiyorum nokta atış şampiyonu olduğunu duymuştum.

Yorum yap

250 ytl ye 90 lık pathos open pro var, isteyen bana özelden ulaşsın.

Yorum yap

pathos gerçekten güzel tüfek ama lastiklerine dikkat kafa ve palamuta viralanan yerlerden atabiliyor.

Yorum yap

apneanın sitesi nedir ?

Yorum yap

.....................

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X