Duyuru

Gizle
No announcement yet.

BERTONE MARKA İYİMİDİR ELBİSESİNİ ALMAK İSTİYORUM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BERTONE MARKA İYİMİDİR ELBİSESİNİ ALMAK İSTİYORUM

:oops: ARKADAş LAR ÇOK SORU SORUYORUM BELKİ AMA BANA BU KONUDADA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM GERÇEKTEN BU ELBİSE GÖRSEL VE DOKUNMA YOLU İLE BEĞENDİĞİMİZ BİR MARKA OLDU AMA ÖNEMLİ OLAN SUDA NELER OLACAK FİYATIDA UYGUN GELDİ KALİTESİNE GÖRE ACEP YANILMAYALIM..... :?:

kaç paraymış bu elbise fiyatı uygun geldi diyince merak ettim

Yorum yap

hocam şöyleee

300 ytl kayma :) fikriniz varmı kalitesinden ?

Yorum yap

Oldukça kaliteli ve garantili olduğunu söyleyebilirim. Satıcısını yakından tanıyorum. Aynı zamanda yaz için 5 mm opencell, kış dalışları için 8 mm opencell bertone kullanıyorum.Çok rahatım.

Yorum yap

300 Ytl bir elbise için ucuz bir fiyat mı? :lol: :lol: :lol: :?:

Yorum yap

cem şayet degerse verilebilir.ucuz alacak kadar zengin degiliz mantıgını işletirsek.kaliteyi bir kez satın almış olur uzun sürede kullanabiliriz.tabiiki kullanan arkadaşların detaylı bilgi vermeleriyle. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

O.me.r. ve Elios' a göre ucuz.
              "Totally Addicted To Bass"
              Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Piyasada okadar çok harcıalem elbise markaları var çok uygun fiyatlara,300 milyon astronomik bir rakkam gibi geliyor.
                Ama kaliteli bir markadan elbise alıyorsanız bu fiyatlar ve üzeri gayet normal.

Yorum yap

SN ABİLER!!

BANA DEM KA KONUSUNDA YARDIMCI OLMUşTUNUZ PEKİ BU ELBİSEYİ SADECE TARIK BEYMİ KULLANDI KALİTESİ KONUSUNDA BİR İKİ BİRşEY DAHA ÖĞRENEMEMMİ ... :shock:
                  DEMKANIN ELBİSESİ OLSA ALINIR HAAA :o

Yorum yap

bence daha ucuz paralara yerli elbiseler var.onları tercih etmeni tavsiye ederim.saygılar.

Yorum yap

Bertone markasının pek bilinmemesi normal.Çünkü sadece birkaç aydır piyasada.

Yorum yap

slm.

şimdi bir fikir alışverişi yapıyoruz yerli markalar 250 civarında bu elbise 300..peki siz hiç yerli kullandınızmı? ve perfonmans aldınızmı ve yerlilerden hangilerini tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler efendim...saygılarımla

Yorum yap

Yerli alacaksan İsmail in dediği gibi deep hunter alabilirsin fazla para vermene gerek yok.

Yorum yap

ben cressinin avcı elbisesini aldım 290ytl e şu an çok memnunum elbise almayı düşünen herkese tavsiye ederim.okuduguma göre izmirdesiniz,istanbul dışında yerli elbiseler neredeyse cressiyle aynı fiyat bence cressi iyi seçim.yerli elbiselerin kötü oldugunu söylemiyorum yanlış anlaşılmasın.saygılar

Yorum yap

CRESSİ

ABİ O CRESSİDE OVERLOK OLMAMASI BENİ DÜşÜNDÜRMÜşTÜ KAFA DA FALAN HİÇ DİKİşYOK ZATE ÇABUK AÇOLIYO BUNLAR SENİNKİNDE AÇILMA OLMADIMI KAÇ AYDIR KULLANIYORSUNUZ ? BU ARADA İSMAİL BEY SİZDENDE YORUMLARINIZIN DEVAMINI BEKLİYORUM SAYGILARR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X