Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Excalibur mu T20 Mi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Excalibur mu T20 Mi?

Bu iki zıpkın arasında fiyat farkından başka ne gibi farklılıklar var? Bilgisi olan ve kullananlar cevap verebilirler mi acaba?

Re: Excalibur mu T20 Mi?

...............

Yorum yap

T20 lede hatalı ürün tespiti yapılmış ve piyasadan toplanıyor diye duydum, tetik mekanizmaları hatalı üretimmiş. Ayrıca pek bi fark da göremedim tetiklerinde fiyat farkına girmeye lüzum yok bence ama omer in şişi tutan mandalları krom yada çelik yerine döküm yapmnası ve bunların sürekli paslanması canımı sıktı excalibur kabzalarda

Yorum yap

bende cumartesi günü karaköydeki orkaya gittim ve biras inceledim satıcının dediğine göre t20'nin kabzasını baretta üretmiş ve excaliburdan tek farkı tetikle bağlantılı olan tırnak yan tarafda ve buda makara takıldığı zaman büyük avantaj bence. mesela ben sadece o tırnak için a dan z ye bütün herşeyiyle beuchat olan takımımı bozuyorum.

Yorum yap

Excalibur un açik kafa modelleri gelecek onlari bekle derim. Çift lastikli, açik kafali 100 lük ya da 110 luk bir excalibur müthis olurdu.
          T20 lerin kamuflajlari çok renkli. Bence tüfegin koyu renkli ve mat boyali olmasi gerekir. Gereksiz parlamalara neden olmamak için.
          Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
          sigpic
          " Dive4Life "
          Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Zaten açık kafalar geldi, onursub satmakta şu an açık kafa mimeticlerden. Classic siyah open modelleri olmamasına karşın mimeticleri güzel, ama su altında feci parlarlar, öyle düşünüyorum :)

Tek olarak almak istedim daha ellerinde yokmuş :?

Yorum yap

90lık t20 millenium tufeğim var..isabet oranı oldukça yuksek..her şekilde tavsiye ederim..ancak excalibur kullanmadığım için o karşılaştırmayı yapabilecek durumda değilim..cressi, imersion, picasso tüfeklerle dalış imkanım oldu..omer bana göre en iyisi..tabi bu durumun kişinin fiziki yapısına, el buyukluğune v.b gore değişeceğini de unutmamak lazım..iyi avlar..

Yorum yap

excalibure T-20 nin sorunsuzuna denk gelmek şans :)

Yorum yap

Omerin eski modelleri daha kullanışlı idi, son zamanlarda omer bozdu kendini, paletlerde özellikle, zıpkınlarında da yabancı forumlarda memnun kalmadıklarını söylüyorlar, yeni zıpkınlarda eski excalibur kabza kullanıyorlarmış.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X